W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Klub Sportowy Koziołek Poznań to jedna z najprężniej działających szkółek piłkarskich w naszym mieście. W treningach, które odbywają się na poznańskiej Śródce, bierze udział już ponad 250 zawodników. Tuż przed zakończeniem obecnego sezonu i roku szkolnego, w naszym klubie odbędzie się Tydzień Otwartych Treningów, zakończony testami do zespołów.

Dziewięć lat działalności, odniesione sukcesy sportowe, a przede wszystkim zadowolenie młodych adeptów piłki nożnej, przekonują nas o słuszności obranej drogi. Tydzień Otwartych Treningów, który trwać będzie od 18 do 24 czerwca, będzie okazją do sprawdzenia swoich umiejętności na tle rówieśników. Zapraszamy dzieci i młodzież od czterolatków do zawodników urodzonych w roku 2000.

Pod koniec tygodnia - w sobotę 23 czerwca - odbędą się także testy sprawności ogólnej i specjalnej dla zawodników roczników 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 i 2006, czyli kategorii młodzika, trampkarza oraz juniora młodszego i juniora starszego. Zapraszamy na boisko Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Startujemy o godzinie 10.00.

Zespoły w Klubie Sportowym Koziołek Poznań trenują osobno, każdy stanowi odrębną drużynę. Zajęcia organizowane przez klub odbywają się na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego w Poznaniu. Obiekt posiada sztuczną nawierzchnię zgodną z wymogami UEFA.

Sztab szkoleniowy KS Koziołek Poznań to kilkunastu trenerów. Klub zatrudnia ludzi z doświadczeniem, odpowiednimi kwalifikacjami, a przede wszystkim z pasją i bardzo dobrym kontaktem z młodymi adeptami futbolu. Trenerzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje. Klub organizuje staże zagraniczne, jak choćby wyjazdy do Norwich, Londynu czy Berlina.

KS Koziołek Poznań bierze udział w rozgrywkach prowadzonych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej - aż 9 drużyn rywalizuje w najwyższych ligach na szczeblu okręgu. Zespoły KS Koziołek Poznań wyjeżdżają na turnieje zagraniczne. Swoje owoce przynosi współpraca klubu z zagranicznymi partnerami, czyli FC Norwich City, FA Spartans Edinburgh oraz Viktorią Mitte.

Sporym osiągnięciem klubu jest organizacja dwóch sztandarowych imprez, czyli Marathon Ligi Mistrzów Koziołka, w której każdej wiosny i jesieni gra ponad 30 zespołów z Poznania i okolic, oraz Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego U9 Marathon Cup. W minionych latach na zaproszenie Klubu Sportowego Koziołek Poznań do naszego miasta przyjeżdżały drużyny z Anglii, Szkocji, Łotwy, Niemiec i Rosji.

Klub Sportowy Koziołek Poznań istnieje dopiero dziewięć lat, a już stał się jedną z najważniejszych szkółek w naszym mieście. Tradycyjny już wrześniowy nabór odbędzie się 9 września o godzinie 17.00 na obiekcie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ulicy Gdańskiej. Jednak tych zawodników, którzy chcieliby dołączyć do naszych zespołów zachęcamy do pojawienia się już w czerwcu, aby wziąć udział w całym cyklu przygotowań do nowego sezonu - sierpniowych treningach i obozach.

Wkrótce pojawi się więcej informacji na temat testów sprawnościowych do naszych drużyn. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie koziolekpoznan.pl. Zachęcamy także do kontaktu pod numerem telefonu 796604340. Zapraszamy!

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen