W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Przed nami kolejna seria meczów w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B1: 20 maja, 10.00 | GKS Lechita Kłecko - KS Koziołek Poznań

Po dwóch zwycięstwach z rzędu na własnym boisku, tym razem Juniorzy Młodsi wybiorą się do na mecz z Lechitą. Miesiąc temu Koziołek wygrał 2:0, jednak u siebie zespół z Kłecka radzi sobie bardzo dobrze i na pewno zrobi wszystko, by wygrać.

Trampkarz Starszy C1: 20 maja, 17.00 | MKS Błękitni Wronki - KS Koziołek Poznań

Trudne zadanie mają przed sobą Trampkarze Starsi. W niedzielne popołudnie we Wronkach zmierzą się bowiem z liderem I ligi. Nasi zawodnicy postarają się jednak o taką niespodziankę, jak w rundzie jesiennej, gdy pokonali Błękitnych 1:0.

Młodzik Starszy D1: 19 maja, 12.30 | KS Koziołek Poznań - KS Canarinhos Skórzewo

Po słabszych wynikach w ostatnich spotkaniach podopieczni trenera Huberta staną przed szansą na odwrócenie złej passy podejmując zespół ze Skórzewa. Liczymy, że trzy punkty zostaną w Poznaniu.

Młodzik Młodszy D2: 20 maja, 14.00 | KS Koziołek Poznań - MKS Mieszko Gniezno

Mecz z liderem tabeli przed naszymi Młodzikami Młodszymi. Zawodnicy rocznika 2006 ciągle czekają na pierwsze wiosenne punkty - w meczu z Gnieznem nie może zatem zabraknąć koncentracji i zaangażowania od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego.

Orlik Starszy E1: 20 maja, 10.30 | KS Koziołek Poznań - KS Canarinhos Skórzewo

W niedzielne przedpołudnie nasz zespół występujący w I lidze będzie miał szansę na przełamanie w pojedynku z Canarinhos. Jesienią w Skórzewie lepsi byli gospodarze. Liczymy na udany rewanż.

Orlik Młodszy E2: 19 maja, 10.00 | LPFA Piątkowo - KS Koziołek Poznań

Dobrą passę postarają się utrzymać podopieczni trenera Marcina. W sobotni poranek na drodze do trzeciego zwycięstwa z rzędu stanie LPFA Piątkowo.

Powodzenia!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen