W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Za nami połowa wiosennych rozgrywek w Marathon Lidze Mistrzów Koziołka. To dobry moment, by podsumować dorobek naszych zespołów.

W rywalizacji sześciu drużyn rocznika 2006 ekipa Koziołka do tej pory zgromadziła 12 punktów i zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli, za wyraźnie prowadzącymi zespołami UKS Lusowo i IKP Olimpia. Najbliższa sobota, gdy dwie najlepsze ekipy zagrają ze sobą, będzie dobrą okazją by nadrobić część strat. Warto dodać, że Koziołek w tabeli wyprzedza Unię Swarzędz, UKS Śrem i GKS Tarnovię Tarnowo Podgórne.

W kategorii rocznika 2007 także toczy zmagania sześć drużyn. Po ośmiu rozegranych spotkaniach nasz zespół znajduje się na pierwszym miejscu. Podopieczni trenera Szymona zdobyli aż 21 punktów, wygrywając siedem spotkań i notując jedną porażkę. Koziołkowi depcze po piętach UKS Lusowo, które z pewnością w drugiej części rozgrywek będzie szukało szans na dogonienie lidera. Na miejscach trzecim i czwartym znajdują się obecnie zespoły ze Swarzędza - Unia i Lider, a tabelę zamykają Lechia Kostrzyn i Talent Poznań.

Słabszy początek rozgrywek zanotowali natomiast zawodnicy Koziołka z rocznika 2008, którym brakowało szczęścia i skuteczności pod bramką rywali. Jednak 4 punkty wywalczone w ostatnią sobotę dają nadzieję, że druga część ligowych zmagań przyniesie więcej powodów do radości. Na półmetku rozgrywek nasza drużyna zajmuje czwarte miejsce - za prowadzącym UKS-em Śrem, Błękitnymi Owińska i Unią Swarzędz. Dolną połowę tabeli uzupełniają Kotwica Kórnik i Suchary Suchy Las.

Bardzo dobrze radzą sobie w zmaganiach aż dwunastu zespołów rocznika 2009 podopieczni trenera Łukasza. W najmłodszej kategorii występują dwie ekipy Koziołka. Zespół Czarny zajmuje pierwsze miejsce, mając taki sam dorobek punktowy jak UKS Śrem. Nad trzecimi w tabeli Błękitnymi Owińska liderzy mają 6 punktów przewagi. Z kolei Koziołek Poznań Żółty wywalczył do tej pory siedem punktów i zajmuje dziewiąte miejsce, choć warto dodać, że w kilku spotkaniach niewiele zabrakło nam do pokonania rywali.

Nasze rozgrywki, w których biorą udział zawodnicy rzadziej występujący w lidze WZPN są dla nich świetną okazją do zaprezentowania swoich umiejętności i przekonania trenerów, by zostać powołanym także na mecze ligi WZPN. Przypominamy, że Marathon Liga Mistrzów Koziołka odbywa się na boisku przy ul. Gdańskiej w soboty między 8.00 a 10.00.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie rozgrywek.

Marathon Liga Mistrzów Koziołka - oficjalna strona rozgrywek
Marathon Liga Mistrzów Koziołka - galeria zdjęć cz. 1
Marathon Liga Mistrzów Koziołka - galeria zdjęć cz. 2


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen