W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Przed nami kolejna seria meczów w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B1: 13 maja, 16.00 | KS Koziołek Poznań - KS Orkan Objezierze

Nasz najstarszy zespół w niedzielę rozpocznie rundę rewanżową. Przeciwnikiem ekipy trenera Pawła będzie drużyna z Objezierza, z którą kilka tygodni temu zdobyliśmy komplet punktów.

Trampkarz Starszy C1: 12 maja, 18.30 | KS Koziołek Poznań - KKS Lechia Kostrzyn

Niepokonaną wiosną drużynę rocznika 2003 czeka pojedynek z czwartą w tabeli Lechią Kostrzyn. Przeciwnicy również dobrze radzili sobie w kwietniu, a zatem nie powinno zabraknąć emocji.

Trampkarz Młodszy C2: 13 maja, 12.00 | KS Koziołek Poznań - AP Błękitni Owińska

Trampkarze Młodsi w poprzedniej kolejce zaprezentowali wyjątkowo nierówną formę. W meczu z Lechem Poznań zagrali świetną pierwszą połowę i bardzo słabą drugą. Tym razem liczymy na dużo stabilniejszą formę.

Młodzik Starszy D1: 12 maja, 10.30 | UKS Lider Swarzędz - KS Koziołek Poznań

Do Zalasewa na spotkanie z Liderem Swarzędz wybiorą się zawodnicy rocznika 2005. W poprzedniej kolejce nasz zespół minimalnie uległ Nielbie Wągrowiec. W sobotę liczymy na zdobycz punktową.

Młodzik Młodszy D2: 12 maja, 11.00 | KS Lipno Stęszew - KS Koziołek Poznań

Ważny pojedynek czeka naszych młodzików młodszych, którzy w sobotę w Stęszewie postarają się o zwycięstwo. To bez wątpienia jeden z "meczów o sześć punktów".

Orlik Starszy E1: 12 maja, 10.00 | KKS Lech Poznań - KS Koziołek Poznań

Prestiżowy mecz na Bułgarskiej przed zawodnikami rocznika 2007. Chłopcy z pewnością postarają się o niespodziankę i zdobycz punktową.

Orlik Młodszy E2: 12 maja, 17.00 | KS Koziołek Poznań - UKS Orlik Poznań

Kilka tygodni temu nasz zespół uległ lokalnemu rywalowi. Jednak po zwycięstwie w poprzedniej kolejce z liderem tabeli, LPFA Bułgarska, podopieczni trenera Marcina zrobią wszystko, by podtrzymać dobrą passę.

Żak Młodszy F2: 13 maja, 10.00 | Turniej WZPN

Drużyna rocznika 2010 na swój trzeci wiosenny turniej wybierze się do Śremu. Mamy nadzieję, że po wyciągnięciu wniosków z poprzednich rozgrywek ekipa trenera Huberta przyjedzie do Poznania w bardzo dobrych humorach.

Trzymamy kciuki!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen