W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Przed nami kolejna seria meczów w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B1: 28 kwietnia, 10.00 | OTPS Winogrady - KS Koziołek Poznań

Kolejny ciekawy rywal stanie na drodze Juniorów Młodszych. Po wielkich emocjach i zwycięstwie z Polonią Środa Wielkopolska tym razem nasi zawodnicy zmierzą się w derbowym pojedynku z trzecim w tabeli OTPS Winogrady.

Trampkarz Starszy C1: 1 maja, 14.00 | KS Koziołek Poznań - Luboński 1943

Zespół rocznika 2003 jest niepokonany od początku rundy wiosennej. We wtorek z pewnością postara się o podtrzymanie dobrej passy w spotkaniu z Lubońskim. Jesienią spotkanie obu drużyn zakończyło się podziałem punktów, więc emocji nie powinno zabraknąć.

Trampkarz Młodszy C2: 1 maja, 16.00 | KS Koziołek Poznań - KKS Lech Poznań

Zespół trenera Pawła w każdym kolejnym wiosennym meczu zdobywał o jedną bramkę więcej (jedną z Polonią Środa Wlkp., dwie z Nielbą Wągrowiec, trzy z Mieszkiem Gniezno). Czy ten trend zostanie podtrzymany w spotkaniu z Kolejorzem? Liczymy na niespodziankę.

Młodzik Starszy D1: 29 kwietnia, 17.30 | KS Koziołek Poznań - MKS Nielba Wągrowiec

Nasz zespół w poprzedniej kolejce przywiózł cenny punkt z trudnego terenu w Luboniu. Mamy nadzieję, że w sobotnie popołudnie zawodnicy trenera Huberta zagrają ofensywnie i dzięki temu trzy punkty zostaną w Poznaniu.

Młodzik Młodszy D2: 29 kwietnia, 10.00 | KS Koziołek Poznań - LZS Piast Kobylnica

Czekamy na przełamanie złej serii drużyny rocznika 2006. Zespół Koziołka słabiej radził sobie w pierwszych tygodniach nowej rundy, ale jesteśmy przekonani, że tym razem uda im się zagrać skutecznie zarówno w ataku, jak i w obronie.

Orlik Starszy E1: 29 kwietnia, 10.30 | KS Koziołek Poznań - TMS Suchary Suchy Las

Bardzo dobre spotkanie w Śremie zaliczyli zawodnicy trenera Szymona, którym niewiele zabrakło do pokonania faworyzowanego UKS-u. Liczymy, że w najbliższą niedzielę nasza drużyna do dobrego stylu dołoży także zdobycz punktową.

Orlik Młodszy E2: 28 kwietnia, 13.00 | DAP Chrobry Gniezno - KS Koziołek Poznań

Słabszy występ przed tygodniem zanotowali zawodnicy rocznika 2008. Był to jednak z pewnością wypadek przy pracy i mamy nadzieję, że w Gnieźnie zespół trenera Marcina udowodni, że stać go na zdobycie trzech punktów.

Trzymamy kciuki!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen