W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W najbliższy weekend czeka nas kolejna seria meczów w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B1: 22 kwietnia, 10.00 | KS Koziołek Poznań - KS Polonia Środa Wlkp.

Dobry początek rundy wiosennej sprawił, że apetyty naszej drużyny na kolejne punkty z pewnością rosną. Tym razem Koziołek zmierzy się z Polonią, z którą jesienią zanotowaliśmy porażkę i zwycięstwo. Emocji na pewno nie zabraknie.

Trampkarz Starszy C1: 22 kwietnia, 14.00 | MKS Przemysław Poznań - KS Koziołek Poznań

Mimo że nasz zespół wyprzedza lokalnego rywala o 16 punktów to spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami i gospodarze zrobią wszystko by sprawić niespodziankę. Liczymy jednak, że komplet punktów wywalczą podopieczni trenera Michała.

Trampkarz Młodszy C2: 22 kwietnia, 15.00 | MKS Mieszko Gniezno - KS Koziołek Poznań

Zawodnicy rocznika 2004 w trzecim swoim tegorocznym meczu zmierzą się z piątym w tabeli Mieszkiem. Mamy nadzieję, że nasz zespół po zwycięstwie w poprzedniej kolejce także w niedzielę zdobędzie punkty.

Młodzik Starszy D1: 22 kwietnia, 14.00 | SF Luboń - KS Koziołek Poznań

Zespół młodzików starszych w poprzedniej kolejce zdobył pewnie 3 punkty. Tym razem nasi zawodnicy wybiorą się do Lubonia i postarają się o podtrzymanie dobrej passy.

Młodzik Młodszy D2: 21 kwietnia, 12.00 | MKS Sparta Oborniki - KS Koziołek Poznań

Jesienne spotkanie dostarczyło sporych emocji i zakończyło się minimalnym zwycięstwem Koziołka. W Obornikach powinno nas zatem czekać równie zacięte widowisko. Liczymy, że i tym razem nasz zespół okaże się lepszy.

Orlik Starszy E1: 21 kwietnia, 14.00 | UKS Śrem - KS Koziołek Poznań

Sporo zdrowia zostawili na boisku w ostatnim meczu podopieczni trenera Szymona. Nie przełożyło się to jednak na zdobycz punktową. W tej kolejce nasz zespół stanie przed szansą na odwrócenie złej passy w Śremie.

Orlik Młodszy E2: 22 kwietnia, 17.30 | SKS 13 Poznań - KS Koziołek Poznań

Zawodnicy trenera Marcina przed tygodniem zdobyli pierwszy punkt w wiosennej rywalizacji. Tym razem zmierzą się z Trzynastką i powalczą o pierwsze zwycięstwo.

Żak Starszy F1: 22 kwietnia, 9.00 | Turniej WZPN

Zespół żaków starszych czeka drugi turniej WZPN. Przed tygodniem podopieczni trenera Łukasza zdobyli 4 punkty. W niedzielę na własnym boisku z pewnością postarają się o jeszcze lepszy występ.

Żak Młodszy F2: 22 kwietnia, 12.00 | Turniej WZPN

Zespół rocznika 2010 zagra kolejny turniej w niedzielne południe w Zalasewie. Poprzednio każdy z trzech meczów był bardzo zacięty. W ten weekend powinno być podobnie. Trzymamy kciuki!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen