W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Przed nami kolejna wiosenna seria meczów w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B1: 14 kwietnia, 12.00 | SKS Unia Swarzędz - KS Koziołek Poznań

Po dwóch zwycięstwach odniesionych w pierwszych wiosennych meczach nasz najstarszy zespół wybierze się do Swarzędza, by zmierzyć się z liderem tabeli, Unią. Liczymy na dobre i zacięte spotkanie.

Trampkarz Starszy C1: 14 kwietnia, 12.30 | KS Koziołek Poznań - MKS Sparta Oborniki

Podopieczni trenera Michała mają w wiosennym dorobku zwycięstwo i remis. Mamy nadzieję, że w sobotę uda się podtrzymać dobrą passę i powiększyć dorobek punktowy, choć na boisku przy ul. Gdańskiej zamelduje się lider tabeli, Sparta Oborniki.

Trampkarz Młodszy C2: 15 kwietnia, 14.00 | KS Koziołek Poznań - MKS Nielba Wągrowiec

Jesienią w starciu obu drużyn minimalnie lepszy okazał się Koziołek, wygrywając 2:1. Można się zatem spodziewać równie zaciętego spotkania i walki o każdy metr boiska. Po dobrym meczu trampkarzy w poprzedni weekend wierzymy jednak, że komplet punktów zostanie w Poznaniu.

Młodzik Starszy D1: 15 kwietnia, 18.00 | KS Koziołek Poznań - MKS Sparta Oborniki

Dwa solidne występy mają za sobą zawodnicy rocznika 2005. Czas aby do dobrej gry dołożyć także komplet punktów. Mamy nadzieję, że takie przełamanie nastąpi właśnie w meczu ze Spartą.

Młodzik Młodszy D2: 15 kwietnia, 19.30 | KS Koziołek Poznań - SKS 13 Poznań

Jesienią oba zespoły stoczyły zacięty bój o zwycięstwo. Ostatecznie o jedną bramkę lepsi okazali się zawodnicy Trzynastki. Z pewnością tym razem nasz zespół zrobi wszystko, by zrewanżować się za wynik z jesieni.

Orlik Starszy E1: 15 kwietnia, 10.30 | KS Koziołek Poznań - SKS Unia Swarzędz

Dla obu zespołów będzie to już czwarte spotkanie w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Za każdym razem mecze obfitowały w sporo goli i wiele widowiskowych akcji. Podobnie powinno być w niedzielę, a końcowy wynik pozostaje sprawą otwartą.

Orlik Młodszy E2: 14 kwietnia, 11.30 | KS Koziołek Poznań - LPFA Piątkowo

Trudna przeprawę mieli przed tygodniem podopieczni trenera Marcina, którzy przegrali swój pierwszy ligowy wiosenny mecz. Szansa na poprawę nastrojów już w sobotę, gdy będziemy gościć zespół LPFA Piątkowo.

Żak Starszy F1: 15 kwietnia, 10.00 | Turniej WZPN

Przed drużyną Żaków Starszych inauguracja wiosennych rozgrywek. Będzie ona miała miejsce w niedzielny poranek w Czerwonaku, a zawodnicy trenera Łukasza zmierzą się z MKS-em Trzemeszno, Jurandem Koziegłowy i Talentem Poznań. Powodzenia!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen