W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Przed nami druga tej wiosny seria meczów w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B1: 8 kwietnia, 10.00 | KS Koziołek Poznań - GKS Lechita Kłecko

Po zwycięstwie w Objezierzu podopieczni trenera Pawła staną przed szansą na powiększenie dorobku punktowego w meczu z dobrze znanym rywalem. Jesienią nasz zespół okazał się lepszy, liczymy zatem na ciekawe spotkanie i dobrą skuteczność.

Trampkarz Starszy C1: 8 kwietnia, 9.00 | TMS Suchary Suchy Las - KS Koziołek Poznań

Zespół rocznika 2003 piłkarską wiosnę zaczął od remisu w meczu derbowym z Chrobrym. W drugiej kolejce naszą drużynę czeka wyjazd do Suchego Lasu - będzie to dobra okazja do udowodnienia, że strata punktów przed tygodniem była jedynie wypadkiem przy pracy.

Trampkarz Młodszy C2: 7 kwietnia, 10.00 | KS Polonia Środa Wlkp. - KS Koziołek Poznań

Trampkarze Młodsi rundę wiosenna rozpoczną na boisku wicelidera tabeli. Jesienią Poloniści okazali się lepsi, mamy jednak nadzieję, że tym razem nasi zawodnicy zaprezentują się z bardzo dobrej strony i postarają się o niespodziankę.

Młodzik Starszy D1: 7 kwietnia, 14.00 | TMS Suchary Suchy Las - KS Koziołek Poznań

Drużyna trenera Huberta ma za sobą dobre zawody i remis wywalczony z Unią Swarzędz. Tym razem także zapowiada się zacięte widowisko, bowiem oba zespoły mają taką samą liczbę punktów i apetyty na walkę o podium.

Młodzik Młodszy D2: 7 kwietnia, 11.00 | GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - KS Koziołek Poznań

Zawodników rocznika 2006 czeka spore wyzwanie na boisku w Tarnowie. Jesienią mecz obu zespołów zakończył się remisem. Także tym razem mamy nadzieję na zaciętą rywalizację o ligowe punkty.

Orlik Starszy E1: 8 kwietnia, 10.00 | MLKS Warta Międzychód - KS Koziołek Poznań

Przed tygodniem zespół trenera Szymona zagrał świetną pierwszą połowę i nieco słabszą drugą przeciwko liderowi rozgrywek. To z pewnością dobry prognostyk przed spotkaniem z sąsiadem w ligowej tabeli w Międzychodzie.

Orlik Młodszy E2: 7 kwietnia, 12.00 | UKS Orlik Poznań - KS Koziołek Poznań

Derbowy pojedynek z Orlikiem Poznań stoczą zawodnicy rocznika 2008. Nasz zespół po wygraniu jesienią swojej grupy, teraz stanie do rywalizacji z innymi zwycięzcami grup i powalczy o awans do wyższej ligi.

Żak Młodszy F2: 8 kwietnia, 15.00 | Turniej WZPN

Nasz najmłodszy zespół, który wiosną będzie rywalizował w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej zagra pierwszy turniej w niedzielne popołudnie w Mosinie. Zawodnicy trenera Huberta zmierzą się z Orlikiem Mosina, Liderem Swarzędz i UKS-em Śrem. Powodzenia!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen