W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Miniona niedziela była wielkim klubowym świętem. Wraz z Marathon International, uroczyście otworzyliśmy rundę wiosenną sezonu 2017/2018. W imprezie, która odbyła się na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego, udział wzięli nasi zawodnicy, ich rodzice oraz kibice KS Koziołek Poznań.

Spotkanie zaczęło się już o godzinie 9.00, kiedy to Remik Błachnio wykonał zdjęcia indywidualne naszych zawodników. Przygotowaliśmy także fotografie zespołów oraz zdjęcie grupowe na trybunie Śródeckiego stadionu. Tuż po godzinie 10.00 prezes firmy Marathon International, Emil Lisowski, uroczyście otworzył rundę wiosenną, by następnie przejść na przylegający do obiektu parking. Tutaj na uczestników czekała fantastyczna niespodzianka. Firma Marathon International przygotowała plandekę, na jeden ze swoich samochodów, ze zdjęciami naszych zawodników oraz logo KS Koziołek Poznań! Klubowa ciężarówka zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie!

Uroczystość uświetnił pokaz freestyle football w wykonaniu Rafała Wiśniewskiego i Stanisława Kościelnego. Z Complexity Football Freestyle współpracujemy od kilku lat i zawsze są to pokazy pełne pozytywnych emocji! Najmłodsze dzieci otrzymały karty Panini World Cup. Wszystkich poczęstowaliśmy drożdżówkami z cukierni Weber. Na rodziców czekała kawa i herbata.

To już trzecie Wielkie Otwarcie Rundy Wiosennej. Za każdym razem impreza okazywała się dużym sukcesem. Mamy nadzieję, że takie spotkanie doda nam sił na długo oczekiwaną rundę wiosenną obecnego sezonu! Powodzenia!

Galeria zdjęć - Wielkie Otwarcie Rundy WiosennejJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen