W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Czas na pierwszą serię gier w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B1: 29 marca, 15.00 | KS Orkan Objezierze - KS Koziołek Poznań

Po słabszej rundzie jesiennej Juniorzy Młodsi B1 w pierwszym wiosennym meczu zmierzą się na wyjeździe z Orkanem. Nasz zespół ma z pewnością sporo do udowodnienia i zrobi wszystko, by dobrze rozpocząć ligową rywalizację.

Trampkarz Starszy C1: 29 marca, 16.00 | KS Koziołek Poznań - UKS Chrobry Poznań.

W meczu z lokalnym rywalem to nasza drużyna wydaje się faworytem. Liczymy, że zawodnicy Koziołka podejdą do spotkania z pełną koncentracją, by po spotkaniu cieszyć się z kompletu punktów.

Młodzik Starszy D1: 29 marca, 10.00 | KS Koziołek Poznań - SKS Unia Swarzędz

Solidnie przepracowany przez młodzików okres zimowy daje podstawy, by z optymizmem patrzeć na walkę o awans do I ligi. Początek rozgrywek będzie jednak wymagający, bo do Poznania przyjedzie trzecia w tabeli Unia Swarzędz.

Młodzik Młodszy D2: 29 marca, 12.00 | KS Koziołek Poznań - SKS Lider Swarzędz

Pół roku temu na boisku rywali lepszy okazał się Lider. Jednak to nasza drużyna jest obecnie wyżej w ligowej tabeli i z pewnością postara się o powiększenie przewagi nad zespołem ze Swarzędza.

Orlik Starszy E1: 29 marca, 10.30 | KS Koziołek Poznań - KS Warta Poznań

Derbowy pojedynek czeka podopiecznych trenera Szymona, ponieważ będziemy gościć lidera tabeli, Wartę Poznań. Liczymy jednak na dobrą skuteczność pod bramką rywali i niespodziankę.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen