W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Juniorzy Młodsi Koziołka rozegrali kolejne dwa mecze kontrolne przed rozpoczęciem walki o ligowe punkty.

Nasz najstarszy zespół, który zmagania ligowe w kategorii juniora młodszego B1 rozpocznie już 29 marca, najpierw zmierzył się w pojedynku z drużyną trampkarzy starszych Koziołka. Dla obu zespołów trenujących w piątkowe wieczory na boisku przy al. Armii Poznań, była to dobra okazja do sprawdzenia pewnych boiskowych schematów, nad którymi nasze drużyny pracowały w ostatnich tygodniach. Mimo pewnej różnicy w warunkach fizycznych spotkanie było zacięte i ostatecznie zakończyło się zwycięstwem juniorów młodszych 7:4.

Tydzień później podopieczni trenera Pawła podejmowali zespół Błękitnych Owińska, występujący na co dzień w kategorii juniora starszego A2. Pojedynek ze starszymi rywalami był z pewnością bardziej wymagający pod względem walki fizycznej, jednak przez większość meczu gra była wyrównana, a oba zespoły stwarzały sobie dogodne okazje bramkowe. Mecz zakończył się jednak zwycięstwem gości, którzy - szczególnie w pierwszej połowie - umiejętnie wykorzystali nasze bardzo łatwe błędy przy otwarciu gry. Niemniej jednak cieszyć może spora, jak na grę ze starszymi rywalami, liczba stworzonych okazji bramkowych, a także dużo wygranych pojedynków 1 na 1 w środkowej strefie boiska. Spotkanie pokazało także nad jakimi elementami musimy jeszcze popracować w kolejnych tygodniach.

Przed nami ostatni mecz sparingowy przed wznowieniem rozgrywek ligowych, który zagramy w najbliższą sobotę w Zakrzewie z Koroną.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen