W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Kolejne mecze kontrolne mają za sobą nasi Trampkarze Młodsi.

Tydzień temu gościliśmy na boisku MOS bardzo wymagającego rywala - Wartę Poznań. Od początku spotkania przewagę osiągnęli nasi lokalni rywale, którzy przed przerwą stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji, z których cztery zakończyły się trafieniami. Nasza drużyna była mniej skuteczna pod bramką przeciwnika - z kilku szans wykorzystaliśmy tylko jedną, a gola strzelił Dawid Czajka. Po przerwie mecz był bardziej wyrównany, ale to goście dołożyli jedno trafienie i zasłużenie wygrali. Cieszyć mogą fragmenty spotkania, gdy udawało nam się wyjść spod pressingu Warty i szybko zmienić ciężar gry. Poza tym na plus można z pewnością zaliczyć kilka kontrataków, po których stworzyliśmy sobie szanse bramkowe. Musimy jednak popracować nad koncentracją w początkowym fragmencie meczu, gdy zdarzyło nam się kilka niepotrzebnych strat.

Natomiast parę dni później nasza drużyna gościła w Nowym Tomyślu. Mecz z NAP-em miał inny przebieg, bo to nasz zespół był częściej w posiadaniu piłki, starając się wypracowywać okazje strzeleckie poprzez spokojne budowanie akcji. Mimo że gospodarze po jednym z kontrataków objęli prowadzenie, to w miarę upływu czasu przewaga naszego zespołu była wyraźniejsza i łatwiej przychodziło nam stwarzanie sytuacji bramkowych. Ostatecznie, okazaliśmy się lepsi pokonując gospodarzy 14:2. Dorobkiem bramkowym podzielili się Miłosz Stachowski, Dawid Drozd, Mateusz Prange, Piotr Gulczyński, Maciej Bajer (2), Bartosz Grabarczyk (2), Bartłomiej Siekiera (3) i Jakub Kieliszewski (3). Od początku stycznia nasz zespół rozegrał siedem spotkań kontrolnych, podczas których zawodnicy walczyli o miejsce w składzie na pierwsze mecze ligowe. Trenerowi nie brakuje zatem materiału do analizy. Czas zatem na ostatnie szlify, by być gotowym do walki o jak najwyższe miejsce w pierwszoligowych rozgrywkach.

Od początku stycznia nasz zespół rozegrał siedem spotkań kontrolnych, podczas których zawodnicy walczyli o miejsce w składzie na pierwsze mecze ligowe. Trenerowi nie brakuje zatem materiału do analizy. Czas zatem na ostatnie szlify, by być gotowym do walki o jak najwyższe miejsce w pierwszoligowych rozgrywkach.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen