W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W miniony weekend nasze drużyny młodzików starszych i młodszych wzięły udział w turniejach na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego.W sobotę, 10 marca, rywalizował zespół rocznika 2005. Turniej organizowany przez nasz klub był urozmaiceniem w przygotowaniach do sezonu, więc można było podejść do niego z nieco luźniejszym nastawieniem, ale pełnym wiary we własne siły i z chęciami na zwycięstwo.

W turnieju wzięło udział 14 zespołów, wśród których były dwa zespoły Koziołka. Tym razem podział wynikał z frekwencji i zaangażowania na ostatnich treningach.

Cieszy kilka naprawdę dobrych, wyrównanych meczów z zespołami pierwszoligowymi, sporo świetnych indywidualnych akcji zakończonych bramkami i z pewnością duże zaangażowanie wszystkich zawodników. Ostatecznie zajęliśmy 6. i 14. miejsce. Teraz nadszedł czas, wyciągnąć wnioski i solidnie przepracować ostatnie 2 tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych.W niedzielę w turnieju brała udział drużyna rocznika 2006. Nasz zespół został podzielony na dwie ekipy - KS Koziołek Poznań Czarny oraz Koziołek Poznań Żółty. Drużyna Czarna rywalizowała w grupie A drużynami z Berlina, Gniezna, Zakrzewa, Obornik, Poznania i Komornik. KS Koziołek Czarny zajął ostatecznie 12. pozycję. Drużyna Żółta rywalizowała w grupie B z zawodnikami z Leszna, Poznania, Lubonia, Wągrowca oraz Owińsk i zajęła 9. miejsce.

Zawody były obsadzone mocnymi drużynami, które zaprezentowały dobry poziom i dały wiele radości oraz emocji licznej grupie kibiców. Naszej drużynie niestety zabrakło skuteczności pod bramkami przeciwników, co skutkowało mniejszą liczbą goli. Był to z pewnością świetny sprawdzian przed rundą rewanżową w lidze WZPN. Dzięki tym rozgrywkom mogliśmy też przeanalizować, nad czym musimy popracować przed powrotem do rywalizacji ligowej.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen