W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W minioną niedzielę zespół rocznika 2008 rozegrał dwa mecze kontrolne, z zespołami Warty Poznań i Red Box Suchy Las. Spotkania rozgrywane były na świetnie przygotowanym boisku pod balonem w Puszczykowie.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z zespołem Warty Poznań. W tym spotkaniu musieliśmy uznać wyższość naszego rywala. Chociaż nasz zespół dobrze zaprezentował się w wysokim pressingu to pod bramką przeciwnika brakowało nam szczęścia oraz skuteczności, a bramkarz naszych rywali spisywał się znakomicie. W tym spotkaniu ulegliśmy 0:7, choć wynik powinien wyglądać dużo lepiej, jeśli wykorzystalibyśmy swoje sytuacje.

Drugi pojedynek stoczyliśmy z Red Boxem Suchy Las. Od początku spotkania przejęliśmy inicjatywę dość szybko strzelając bramkę. Pierwsze 20 minut spotkania było pod naszą kontrolą, w kolejnych 10 minutach do głosu doszli nasi rywale. Ostatecznie spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem.

Rozegrane mecze kontrolne były okazją do pierwszego sprawdzianu na boisku trawiastym. W marcu mamy zaplanowanych sporo sparingów, żeby jak najlepiej przygotować się do nadchodzącej rundy wiosennej. Gra napawa optymizmem, ale jest jeszcze sporo aspektów, które musimy poprawić.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen