W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Podczas drugiego tygodnia ferii zimowych odbywały się półkolonie dla zespołów roczników 2008 i 2009. W tym roku trenerzy postanowili zorganizować je w formie obozu dochodzeniowego skupiając się przede wszystkim na doskonaleniu aspektów technicznych, takich jak prowadzenie i podanie piłki oraz przyjęcie kierunkowe.

Zajęcia na boisku dla podopiecznych trenerów Marcina i Łukasza odbywały się w godzinach 9.00-11.00. Po nich następowała przerwa na posiłek, a następnie wspólne wyjścia. Mieliśmy okazję m.in. odwiedzić Stare Zoo, uczestniczyć w ciekawych zajęciach w Bramie Poznania, a także obejrzeć film w kinie. W popołudniowych zajęciach nie mogło zabraknąć również aspektów sportowych. Byliśmy m. in. na lodowisku Malta, w Termach Maltańskich i na ściance wspinaczkowej Blokhaus.

Wszystkie wymienione atrakcje były dla naszych zawodników okazją do wspólnej zabawy i integracji. Miniony tydzień był bardzo owocny dla naszych podopiecznych, którzy ciężko pracowali na treningach, czego efekty było widać z każdym kolejnym dniem. Cieszyć może również frekwencja naszych zawodników, którzy wykorzystali czas wolny od szkoły do podniesienia swoich umiejętności. Oczywiście nie można zapomnieć, że oprócz zajęć piłkarskich mieliśmy sporo okazji do wspólnej zabawy. Liczymy, że ten czas przełoży się na dobre występy naszych zespołów w nadchodzącej rundzie wiosennej.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen