W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Wraz z końcem lutego nastąpiły kolejne, po zmianie trenera juniorów młodszych, roszady wśród osób prowadzących zespoły Klubu Sportowego Koziołek Poznań. Maciej Zmudziński oraz Piotr Schulze, ze względu na inne obowiązki zawodowe, nie byli w stanie kontynuować opieki nas zespołami roczników 2007 i 2010. Praca w klubie sportowym wymaga sporego zaangażowania. Żałujemy, iż z klubem pożegnali się nie tylko dobrzy trenerzy, ale i wartościowi ludzie.

Już od początku obozu dochodzeniowego, zespół kategorii orlika starszego prowadzi Szymon Hasiński. Trener pracował wcześniej w Wielkopolskiej Akademii Piłkarskiej, MKS Przemysław Poznań oraz Akademii Piłkarskiej Reissa. Mamy nadzieję, że wiosna będzie dla naszego zespołu, występującego w najwyższej klasie rozgrywkowej w okręgu, bardzo udana.

Opiekę nad zespołem rocznika 2010 obejmie Hubert Pilarski, który miał już okazję pracować z tą grupą w poprzednim sezonie. Trener będzie łaczył prowadzenie zespołu żaka młodszego z opieką nad drużyną rocznika 2005. Liczymy, w obu przypadkach, nie tylko na sukcesy sportowe, ale także postępy naszych zawodników i fantastyczną atmosferę.

Przed naszymi drużynami runda wiosenna. Mamy nadzieję, że wysiłek i zaangażowanie naszych trenerów i zawodników w ostatnich miesiącach będzie procentować w drugiej części sezonu. Powodzenia!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen