W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Pracowity początek przygotowań do rundy wiosennej mają za sobą Juniorzy Młodsi.

Nasi najstarsi zawodnicy przygotowania do wiosennych rozgrywek ligowych rozpoczęli 4 stycznia. Od tego czasu odbyli kilka treningów na obiekcie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego, dwa treningi biegowe, a także turniej wewnętrzny na orliku na os. Piastowskim. W miniony weekend rozpoczęli również cykl zajęć kształtujących wytrzymałość w klubie CityZen.

Przed naszymi zawodnikami z pewnością spore wyzwania sportowe. Po słabszych wynikach osiąganych jesienią, każdy z graczy będzie musiał udowodnić, że stać go na lepszą dyspozycję i wyższy poziom sportowy. Liczymy, że zaangażowanie, które nasz zespół pokazuje w pierwszych tygodniach stycznia będzie równie duże w kolejnych miesiącach i wiosną przełoży się na zdobywane punkty.

Pierwszą okazją do weryfikacji umiejętności piłkarskich był rozegrany w poprzednią niedzielę mecz kontrolny z TPS Winogrady. Przeciwnicy, wzmocnieni tego dnia starszymi zawodnikami, okazali się skuteczniejsi i przede wszystkim lepsi taktycznie, dzięki czemu zasłużenie wygrali. Część naszych zawodników pokazało się jednak z dobrej strony, na wyróżnienie zasłużył na pewno Filip Kołaczyk, ale kilku zagrało nieco poniżej oczekiwań. Sporo wniosków wyciągniętych po tym spotkaniu powinno przynieść dobry efekt już w następnych meczach sparingowych - pierwszy z nich zagramy 4 lutego, gdy do Poznania przyjedzie Polonia Środa Wielkopolska.

Bardzo ważną częścią przygotowań będzie obóz dochodzeniowy zaplanowany na drugi tydzień ferii, który zakończymy 25 lutego kolejnym meczem kontrolnym.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen