W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Styczeń jest bardzo intensywny dla zawodników rocznika 2005. W każdym tygodniu zespół Młodzików Starszych trenuje dwa razy na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Nasza drużyna odbyła także kilka zajęć biegowych przy Jeziorze Malta i po raz pierwszy uczestniczyła w treningach na cykloergometrach w klubie CityZen.

Ważnym sprawdzianem były również dwa spotkania sparingowe. Pierwszy z nich zagraliśmy 13 stycznia z drużyną AKF Poznań. Graliśmy w hali pod balonem systemem 4+1 przez prawie 100 minut. Mecz był bardzo intensywny, szybki i wyrównany. Łącznie padło około 25 bramek. Z pewnością cieszy realizacja założeń taktycznych - współpraca trójki środkowych pomocników z napastnikiem i dużo odważnych pojedynków 1 na 1.

Drugi mecz rozegraliśmy 21 stycznia na własnym boisku, a naszym przeciwnikiem był AP Dębiec. Przez większość meczu nasi zawodnicy grali bardzo aktywnie i konsekwentnie. Cieszy długie utrzymywanie się przy piłce i bardzo dużo sytuacji pod bramką przeciwnika. Wynik 4:0 idealnie odzwierciedla przebieg spotkania. Wracamy do dalszej pracy, kolejnych treningów, sparingów i turniejów - pierwszy z nich już w najbliższy weekend, kiedy wybierzemy się do Berlina.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen