W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zawodnicy rocznika 2004 rozegrali w ostatnim czasie trzy mecze sparingowe oraz odbyli sporo treningów i zajęć dodatkowych.

Od początku stycznia zespół Trampkarzy Młodszych przygotowuje się do rundy wiosennej na pełnych obrotach. Treningi na boisku MOS chłopcy wznowili 2 stycznia, poza tym odbyli już trzy treningi biegowe, a w minioną sobotę rozpoczęli cykl zajęć na cykloergometrach w klubie CityZen.

Ważną częścią ostatnich tygodni były trzy mecze kontrolne. Pierwszy z nich rozegraliśmy w Swarzędzu z Unią, która w jesiennych zmaganiach pierwszoligowych okazała się od nas wyraźnie lepsza. Tym razem spotkanie było wyrównane, a obie drużyny stworzyły podobną liczbę okazji strzeleckich. Skuteczniejsi okazali się jednak gospodarze, którzy wygrali spotkanie 4:2. Oba gole dla naszego zespołu strzelił Maciej Bajer.

Kolejny sparing rozegraliśmy w minioną niedzielę, gdy podejmowaliśmy TPS Winogrady. W tym meczu mieliśmy sporą przewagę i stworzyliśmy kilkanaście świetnych sytuacji strzeleckich, jednak graliśmy bardzo nieskutecznie. Ostatecznie, zdobyliśmy tylko dwie bramki, po strzałach Marcela Dudka i Dawida Czajki. Goście odpowiedzieli golem tuż przed gwizdkiem końcowym, czym ustalili wynik na 2:1.

Bardzo ciekawym doświadczeniem był poniedziałkowy mecz, na który pojechaliśmy do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie zmierzyliśmy się z zespołem FASE Szczecin. Przeciwnicy okazali się bardzo wymagający, jednak nasz zespół zagrał jedno z najlepszych spotkań w ostatnim czasie i pokonał rywali 3:0 po bramkach Mateusza Szklarskiego, Bartosza Grabarczyka i Jakuba Kieliszewskiego.

Kolejne mecze kontrolne rozegramy 4 lutego z Koroną Zakrzewo i 25 lutego z Orlikiem Poznań. Nie zabraknie też kolejnych zajęć biegowych i treningów na cykloergometrach, a w drugim tygodniu ferii odbędzie się także obóz dochodzeniowy. Liczymy, że dobrze przepracowany okres zimowy pozwoli nam sprostać trudnym sportowym wyzwaniom w rundzie wiosennej.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen