W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Już w najbliższy weekend, w hali Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej Akwen w Czerwonaku, odbędą się organizowane przez nasz klub turnieje roczników 2006, 2007, 2008 i 2009. W rozgrywkach udział weźmie aż 29 drużyn z całej Wielkopolski.

W sobotnie przedpołudnie na boisko wybiegną zespoły najmłodszej kategorii. W imprezie rocznika 2009 udział wezmą KS Polonia Środa Wielkopolska, Akademia Kreatywnego Futbolu, KS Korona Zakrzewo, SKS Unia Swarzędz, TPS Winogrady, UKS Concord Murowana oraz dwa zespoły gospodarzy. Najpierw rywalizować będziemy w dwóch grupach, gdzie zagramy każdy z każdym. Po pierwszej rundzie najlepsze drużyny awansują do Ligi Mistrzów. Te, którym się nie powiodło, trafią do Ligi Europy. W ten sposób każdy zespół rozegra 6 meczów.

Trochę inna formułę będzie miał turniej rocznika 2007. W imprezie weźmie udział 5 drużyn. W tym czasie sporo drużyn, w tym nasze zespół, rywalizować będzie w Skórzewie w Eliminacjach do Halowego Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. W naszej imprezie, w Czerwonaku, zagrają Akademia Kreatywnego Futbolu, UKS Orlik Poznań, PSS Junior Koziegłowy, UKS Concord Murowana oraz gospodarze. Rywalizować będziemy systemem ligowym, każdy z każdym, mecz i rewanż. Na każdy zespół czeka aż 8 meczów!

Niedzielę rozpoczniemy od rywalizacji podopiecznych trenera Marcina Kotowskiego. W imprezie rocznika 2008 zagrają KS Polonia Środa Wielkopolska, AP Błękitni Owińska, Red Box Suchy Las, PSS Junior Koziegłowy, UKS Orzeł Granowo, SKS Unia Swarzędz oraz dwa nasze zespoły. Rok temu chłopcy wygrali tę imprezę. Mamy nadzieję na świetną postawę także w najbliższą niedzielę.

Po południu na boisko wybiegną najstarsi zawodnicy. MKS Błękitni Wronki, LZS Zjednoczeni Kaczory, KS 1922 Lechia Kostrzyn, UKS Concord Murowana, TS Polonia Poznań, UKS Orlik Poznań oraz dwie ekipy gospodarzy. Drużyna rocznika 2006 także będzie broniła tytułu sprzed roku.

Mamy nadzieję, że będzie to udany weekend, tak pod względem organizacyjnym, jak i sportowym. Nasi zawodnicy sumiennie trenowali w ostatnich tygodniach. W weekend będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności.Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen