W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


6 stycznia zespół rocznika 2007 wybrał się do Leszna na pierwszy w tym roku turniej halowy.

Była to dla nas okazja, aby sprawdzić swoją formę sportową po przerwie świątecznej. Impreza odbyła się na sztuczniej trawie pod balonem a do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów. Dzięki niewielkiej liczbie drużyn, czekało nas bardzo dużo grania, ponieważ rywalizacja toczyła się systemem gry "każdy z każdym". Cała impreza stała na wysokim poziomie, nie tylko organizacyjnym, ale również sportowym, o czym mogą świadczyć wyniki poszczególnych meczów i punktacja końcowa.

W całym turnieju zaprezentowaliśmy się dobrze, zdobywając bramki we wszystkich meczach i kończąc turniej ze zdobyczą 23 goli (Sroczyński - 8, Bromberek - 6, Kostańczak i Czyżewski - po 3, Nowicki - 2). Jednak taka sama liczba straconych bramek, uplasowała nas tuż za podium. Rywalizację zakończyliśmy z jednym zwycięstwem, dwoma remisami i dwoma porażkami. Wynik mógł być jeszcze lepszy, gdybyśmy wyeliminowali proste błędy, które wciąż nam się przydarzają. Natomiast podsumowując całą rywalizację, pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony i z optymizmem patrzymy na dalsze przygotowania do rundy wiosennej.

Przed nami kolejne turnieje i gry kontrolne, dlatego pracujemy jeszcze ciężej i wyciągamy wnioski z popełnionych błędów.Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen