W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W okresie przedświątecznym nasze drużyny roczników 2006 i 2010 wzięły udział w turniejach halowych. Poniżej relacje trenerów.

W sobotę, 16 grudnia, drużyna rocznika 2006 rozegrała turniej halowy w Owińskach organizowany przez Akademie Piłkarską Błękitni Owińska. Nasza drużyna rywalizowała z 5 drużynami, odnosząc trzy zwycięstwa - z Błękitnymi Owińska I, Polonią Poznań i Wielkopolską Akademią Piłkarską, notując remis ze Szkołą Futbolu Luboń i przegrywając z Błękitnymi Owińska II. Dzięki takim wynikom i zdobyciu 10 punktów nasza drużyna zajęła II miejsce w końcowej tabeli. Był to nasz pierwszy turniej halowy po rundzie jesiennej, tym bardziej więc cieszą dobre wyniki osiągnięte na tle lokalnych rywali.

Tego samego dnia drużyna rocznika 2010 wzięła udział w turnieju halowym w Nowym Tomyślu. W zawodach uczestniczyły drużyny NAP Nowy Tomyśl, Patria Buk oraz Akademia Aktywnych, grając w systemie każdy z każdym. Niestety, z przyczyn losowych zawiodła frekwencja naszego zespołu i drużyna nie była w stanie zaprezentować pełni swoich możliwości. Mecze były wyrównane, a wszyscy zawodnicy świetnie się bawili. Końcowa klasyfikacja nie była prowadzona. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Dodatkowo wyróżniona została nasza zawodniczka Maria Niezborała jako jedna z dwóch dziewczynek biorących udział w turnieju.Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen