W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W minioną niedzielę nasze cztery najstarsze zespoły rywalizowały na boisku MOS w turniejach gwiazdkowych. Wszystkie drużyny miały okazję zagrać w nieco innym formacie niż w jesiennych rozgrywkach ligowych - w ośmioosobowych składach. Nie zabrakło zaciętych pojedynków i kilku niespodzianek.

W rywalizacji Juniorów Młodszych spotkały się dwa zespoły Koziołka oraz GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne i AP Błękitni Owińska. Każda z drużyn miała szansę rozegrać mecz i rewanż. Ostatecznie z dorobkiem 10 punktów najlepsza okazała się drużyna z Owińsk.

Zmagania w kategorii Trampkarzy Starszych miały bardziej sparingowy charakter. Nasi zawodnicy zostali podzieleni na 2 drużyny i rozegrali trójmecz z TS Polonia Poznań. Każdy z zespołów rozegrał 4 spotkania, w których nie zabrakło ciekawych zagrań i sporej liczby bramek. Była to dobra okazja do sprawdzenia swojej aktualnej dyspozycji po 5 tygodniach od zakończenia zmagań ligowych.

W turnieju Trampkarzy Młodszych poza dwoma zespołami gospodarzy wzięły udział KS Warta Poznań, TPS Winogrady i UKS Orlik Poznań. Rywalizacja o końcowe zwycięstwo trwała do ostatniego meczu, w którym spotkały się Warta i Koziołek. Ostatecznie pierwsze miejsce zdobył zespół Koziołka, który o dwa punkty wyprzedził Wartę Poznań i o pięć TPS Winogrady.

Pięć zespołów - KS Koziołek Poznań Żółty, KS Koziołek Poznań Zielony, Warta Poznań, Szkoła Futbolu Luboń oraz AP Błękitni Owińska - wzięło udział w turnieju Młodzików Starszych. Pierwsze miejsce zajęła drużyna SF Luboń, tuż przed drużyną gospodarzy. O zwycięstwie zadecydowała mała tabela, bowiem oba zespoły zgromadziły taką samą liczbę punktów.

Turnieje były dobrą okazją do sprawdzenia się na tle lokalnych rywali. Przed naszymi zespołami świąteczna przerwa w treningach. Do zajęć wracamy już 2 stycznia.

Galeria zdjęć - Turnieje Gwiazdkowe


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen