W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Czas na podsumowanie jesiennej rywalizacji Trampkarzy Starszych C1.

Głównym punktem przygotowań do sezonu ligowego dla drużyny Trampkarzy Starszych był obóz w Babimoście, który został dobrze przepracowany przez cały zespół. Rozegrane sparingi pozwoliły na sprawdzenie różnych wariantów taktycznych, a także poszczególnych zawodników na danych pozycjach.

Zmagania w I Lidze Okręgowej Trampkarza C1 z pewnością pokazały, iż w drużynie jest potencjał na osiągnięcie dobrych wyników przy równie zadowalającym stylu gry. Rundę jesienną zakończyliśmy na 6. miejscu na 12 zespołów. Oceniając postawę naszej drużyny należy zwrócić uwagę, iż największym mankamentem zawodników były spore wahania formy. Bardzo dobre mecze przeplatali przeciętnymi lub po prostu słabymi występami. Przy wyrównanej stawce zespołów decydowały niuanse, zaczynając od błędów indywidualnych w bronieniu, kończąc na dużej liczbie niewykorzystanych sytuacji bramkowych. Jednak nasz zespół jest w stanie zaprezentować się z lepszej strony w rundzie rewanżowej, w której zawodnicy wraz z trenerem Michałem mają coś do udowodnienia, przede wszystkim sobie.

Zawodnicy Koziołka pokazali, iż mogą rywalizować na równi z każdym przeciwnikiem w tej lidze. Z pewnością okres zimowy będzie dobrym momentem na wyciągnięcie wniosków i udoskonalenie organizacji gry zespołu.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen