W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Kilka tygodni temu zakończyły się rozgrywki ligowe. Pora na podsumowanie zmagań Juniorów Młodszych B1 i Juniorów Młodszych B2.

W połowie listopada swój ostatni mecz ligowy rozegrali Juniorzy Młodsi B1. Nasza drużyna podczas jesiennych zmagań rywalizowała w grupie 1 strefy poznańskiej, która okazała się bardzo wyrównana.

Podczas jesiennych batalii nasi zawodnicy rozegrali 12 spotkań ligowych, w których zdobyli 9 punktów. Naszej drużynie udało się dwukrotnie wygrać z Lechitą Kłecko - najpierw pokonując w Kłecku miejscowych 2:0, a następnie na własnym boisku wygrywając 2:1. Trzecie ligowe zwycięstwo to wygrana w Środzie Wielkopolskiej z Polonią 1:0. W rywalizacji z drużynami ze Swarzędza, czyli Unią oraz Liderem zabrakło nam naprawdę niewiele do zdobyczy punktowej, a mecze te były niezwykle zacięte i emocjonujące. W spotkaniach z Mieszko Gniezno oraz niepokonaną w całych rozgrywkach drużyną Zjednoczonych Trzemeszno nasza drużyna zagrała poniżej oczekiwań i zdecydowanie przegrała. Reasumując, zespół Koziołka zajął 6. lokatę w tabeli.

Cztery tygodnie temu rundę jesienną w lidze WZPN zakończyli Juniorzy Młodsi B2. Nasz zespół, który drugi rok z rzędu rywalizuje w I lidze okręgowej spisał się nieco poniżej oczekiwać odnosząc jedynie dwa zwycięstwa.

Niestety, w kilku spotkaniach ligowych nasz zespół borykał się z problemami kadrowymi spowodowanymi kontuzjami, co z pewnością przełożyło się na wyniki z najlepszymi drużynami w naszym regionie. Pierwsze zwycięstwo odnieśliśmy po doskonałym spotkaniu z Kłosem Budzyń, które wygraliśmy aż 4:1, dzięki świetnej grze w drugiej części meczu - miało to miejsce w 3. kolejce rozgrywek. Na kolejną wygraną musieliśmy poczekać do 30 września, kiedy to wygraliśmy na własnym boisku z Gromem Plewiska 5:2. Do końca rundy jesiennej nasz zespół nie zdobył już punktów co przełożyło się na 10. pozycję w ligowej tabeli. Nasz zespół w całej rundzie zdobył 16 bramek.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen