W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zima to tradycyjnie dla naszych zespołów czas turniejów i wyjazdów zagranicznych. Kilka dni temu ze stolicy Szkocji wróciła drużyna rocznika 2007, a już w najbliższy piątek do Hamburga pojadą chłopcy urodzeni w roku 2009.

Już drugi rok z rzędu, na zaproszenie SC Schwarzenbek, udział w Nikolausturnier weźmie nasza drużyna. W zeszłym sezonie był to zespół rocznika 2008, tym razem będą to chłopcy o rok młodsi. Naszych dwudziestu zawodników czeka ciekawy sprawdzian. Turniej organizowany pod Hamburgiem od lat ma wysoki poziom sportowy. Impreza trwa dwa dni. W sobotę rywalizować będziemy w grupach eliminacyjnych, w niedzielę finałowych.

Do Hamburga pojedziemy już w piątek rano, by po południu dotrzeć do wspaniałego świata makiet w Miniatur Wunderland. Po noclegu w szkole, czeka nas pierwszy dzień rywalizacji. Wzorem ubiegłego roku zagramy dwiema drużynami. Zespół czarny rywalizować będzie z TSV Gudow, TUS Aumuhle, Mollner SV, HSV oraz Barsbutteler SV. Zespół żółty zmierzy się z TUS Dassendorf, UH Adler, TSV Glinde, Luneburger SK oraz FC Hansa Rostock.

Bez względu na osiągnięte rezultaty, wyjazd do Hamburga będzie fantastyczną przygodą dla naszych zawodników. Takie turnieje i spotkania z zespołami zagranicznymi zawsze są dla zawodników nagrodą za regularne treningi. Nie inaczej będzie tym razem!Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen