W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Dużymi krokami zbliża się Klubowa Gwiazdka. Jak co roku chcielibyśmy zachęcić naszych zawodników do wykazania się umiejętnościami plastycznymi. Wspólnie z naszym sponsorem, firmą Marathon International, ogłaszamy konkurs. Na uczestników czekają fantastyczne nagrody. Przygotowaliśmy przede wszystkim piłki, kalendarze ścienne oraz gadżety naszego sponsora.

Tym razem czekamy na prace, których autorzy połączą grę w piłkę nożną w Klubie Sportowy Koziołek Poznań z prowadzeniem wielkiej ciężarówki Marathon International. Każdy pomysł jest dobry, byle udało się połączyć te dwa wątki. Liczymy na kreatywność oraz samodzielność naszych zawodników.

Zachęcamy do przygotowania prac - malujcie, rysujcie, wyklejajcie, róbcie zdjęcia. Każde dzieło powinno być wykonane w formacie A4. Najlepsze prace zostaną wyróżnione i nagrodzone podczas Klubowej Gwiazdki.

Na prace czekamy 17 grudnia, podczas Klubowej Gwiazdki. Tego dnia, o godzinie 17.00, spotkamy się w Collegium Da Vinci. Do zobaczenia!Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen