W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Już dziś, na zaproszenie zaprzyjaźnionej akademii FC Spartans Edinburgh, do stolicy Szkocji polecą zawodnicy Klubu Sportowego Koziołek Poznań rocznika 2007. Podopiecznych trenera Piotra Schulze czeka sporo atrakcji. To z pewnością będzie niezapomniany weekend.

Samolot linii Ryanair zabierze nas po południu do Edynburga, gdzie wieczorem zostaniemy zakwaterowani w dobrze nam znanym Ratho Pilton Retreat. W sobotę rano zagramy mecz z gospodarzami, czyli akademią Spartans, a po południu dopingować będziemy Hearts FC w meczu szkockiej Premierleague przeciwko Hamilton. Niedziela to także sporo piłki. Rano będziemy mieć okazję rywalizować w małym turnieju piłkarskim, a po południu odwiedzimy oceanarium Deep Sea World. Liczymy, że znajdziemy także czas na spacer po centrum stolicy Szkocji.

Z klubem FC Spartans Edinburgh łączy nas kilka lat współpracy. Wielokrotnie byliśmy gośćmi w Szkocji. Kilka też razy szkockie zespoły przebywały w Poznaniu. Mamy nadzieję, że takich okazji będzie jeszcze wiele, choćby przy okazji kwietniowego turnieju międzynarodowego.

Naszym zawodnikom życzymy wspaniałego weekendu. Mamy nadzieję, że będzie to fantastyczna przygoda. Takie wycieczki są z pewnością nagrodą za lata treningu. Powodzenia!Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen