W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W ostatnią niedzielę odbyły się pierwsze w tym sezonie turnieje halowe dla naszych młodszych drużyn. Pora na podsumowanie zmagań roczników 2010 i 2011/12.

W turnieju rocznika 2010 odbywającym się w hali w Czerwonaku udział wzięły cztery zespoły - KS Koziołek Poznań Żółty, KS Koziołek Poznań Zielony, AP Red Box Suchy Las i KS Warta Śrem. Zespoły grały systemem każdy z każdym, dzięki czemu zawodnicy rozegrali 3 mecze po 20 minut. Celem turnieju było sprawdzenie umiejętności, zdobycie wielu bramek i świetna zabawa. Cel został jak najbardziej zrealizowany. Wszystkie zespoły strzeliły dużo goli, a każdy z nich był okazją do wielkiej radości.

Ze szkoleniowego punktu widzenia na pewno można być dumnym z chłopców, bo starali się realizować wszystkie założenia. Nasi gracze dobrze reagowali też na podpowiedzi trenera i wyciągali właściwe wnioski po drobnych błędach. Cieszą dobre decyzje w sytuacjach 2 na 1 i wygrane pojedynki 1 na 1. Jak mówił po turnieju trener Hubert - bardzo podobało mi się zachowanie chłopców i ich postawa w duchu fair play.

Tego samego dnia w Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej Akwen odbył się turniej halowy skrzatów organizowany przez nasz klub. W rozgrywkach wzięło udział sześć zespołów. Oprócz dwóch drużyn reprezentujących Koziołka, na turnieju pojawili się przedstawiciele Orlika Poznań, Canarinhos Skórzewo, Poznaniaka Poznań oraz Przemysława Poznań. Tym razem najmłodsi adepci futbolu mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności piłkarskich w odmianie halowej oraz przede wszystkim spędzili aktywnie czas przy dobrej zabawie!

Na każdego uczestnika niedzielnych rozgrywek czekała nagroda w postaci pamiątkowego medalu. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w turnieju!Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen