W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Już w najbliższą niedzielę, w Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej Akwen w Czerwonaku, odbędą się organizowane przez nasz klub turnieje roczników 2008, 2009, 2010, 2011 i młodszych. Dla naszych drużyn będzie to pierwsza okazja w tym sezonie do rywalizacji w imprezie halowej.

Pierwsi na boisko wybiegną najmłodsi zawodnicy, którzy będą rywalizować na dwóch boiskach równocześnie. Na boisku, w każdej drużynie, przebywać będzie czterech zawodników. Z naszymi drużynami rywalizować będą FC Poznaniak Poznaniak, UKS Orlik Poznań oraz UKS Canarinhos Skórzewo.

ŚKS Warta Śrem oraz Red Box Suchy Las gościć będą na hali w turnieju rocznika 2010. Drużyny walczyć będą według formatu ligowego, czyli czterech zawodników w polu i bramkarz. W odróżnieniu od rozgrywek zespołów najmłodszych, rywalizacja odbędzie się już z uwzględnieniem wyników.

Dwie drużyny Klubu Sportowego Koziołek Poznań rocznika 2009 rywalizować będą z LPFA Swarzędz, Akademią Kreatywnego Futbolu, KS Polonią Poznań oraz KKS Lech Poznań. W tym turnieju, jak i imprezie rocznika 2008, zespoły zagrają na całe boisko. Na boisku przebywać będzie pięciu zawodników w polu oraz bramkarz.

W ostatnim tego dnia turnieju rywalizować będą, poza dwiema drużynami naszego klubu, Akademia Kreatywnego Futbolu, PSS Junior Koziegłowy, Nielba Wągrowiec oraz AP Błękitni Owińska.

Rywalizacja w każdej z imprez zapowiada się emocjonująco. Liczymy, że nasi zawodnicy zaprezentują wysokie umiejętności techniczne, a ich gra przyniesie wiele radości kibicującym rodzicom i trenerom.Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen