W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Czas na kolejną serię gier w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B1: 5 listopada, 12.30 | UKS Lider Swarzędz - KS Koziołek Poznań

Nasz najstarszy zespół w niedzielę zmierzy się w Swarzędzu z Liderem i postara się o poprawę nastrojów po zeszłotygodniowej porażce w Gnieźnie.

Junior Młodszy B2: 4 listopada, 13.00 | UKS Orlik Mosina - KS Koziołek Poznań

Zespół trenera Adama w Mosinie powalczy o pokonanie Orlika, mającego 3 punkty więcej, i tym samym o wydostanie się ze strefy spadkowej.

Trampkarz Starszy C1: 5 listopada, 12.00 | AP Błękitni Owińska - KS Koziołek Poznań

W Owińskach zmierzą się sąsiedzi w ligowej tabeli, a zatem można się spodziewać wyrównanej rywalizacji i sporych emocji.

Trampkarz Młodszy C2: 4 listopada, 10.00 | SKS Unia Swarzędz - KS Koziołek Poznań

Bardzo ważny mecz czeka zespół rocznika 2004. Obie drużyny zrobią wszystko, by zająć po tej kolejce bezpieczne miejsce w środku tabeli.

Młodzik Starszy D1: 4 listopada, 18.00 | KS Warta II Poznań - KS Koziołek Poznań

Derbowy pojedynek czeka drużynę rocznika 2005. Na boisku MOS zmierzy się z Wartą i z pewnością powalczy o powiększenie dorobku punktowego.

Młodzik Młodszy D2: 5 listopada, 10.00 | KSS Kotwica Kórnik - KS Koziołek Poznań

Po dwutygodniowej przerwie do ligowych zmagań wraca zespół Młodzików Młodszych. Tym razem nasi zawodnicy powalczą o punkty na trudnym terenie w Kórniku.

Orlik Starszy E1: 5 listopada, 10.00 | AP Wielkopolska Komorniki - KS Koziołek Poznań

Ważny pojedynek zapowiada się w roczniku 2007. Podopieczni trenera Piotra zagrają z sąsiadem z tabeli i zrobią wszystko, by zdobyć komplet punktów.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen