W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Czas na kolejną serię gier w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B1: 29 października, 13.00 | MKS Mieszko Gniezno - KS Koziołek Poznań

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie podopieczni trenera Adama wybiorą się do Gniezna. Liczymy, że nasz zespół powalczy o podtrzymanie dobrej passy.

Junior Młodszy B2: 28 października, 10.00 | KS Koziołek Poznań - SPN Szamotuły

W sobotę rano Juniorzy Młodsi B2 podejmą dobrze znaną ekipę z Szamotuł. Czy tym razem nasz zespół zagra skutecznie zarówno w defensywie, jak i w ataku?

Trampkarz Starszy C1: 29 października, 10.00 | KS Koziołek Poznań - RKS Wełna Rogoźno

W poprzednim tygodniu nasza drużyna zagrała niezły mecz w Swarzędzu, ale nie potrafiła wykorzystać żadnej z dobrych okazji bramkowych. Mamy nadzieję, że w niedzielę powróci skuteczność z początku sezonu.

Trampkarz Młodszy C2: 29 października, 12.00 | KS Koziołek Poznań - KS Warta Poznań

Przed drużyną trenera Pawła bardzo trudny test - zmierzy się w derbowym pojedynku z liderem tabeli, Wartą Poznań. Liczymy, że nasz zespół podejdzie do tej rywalizacji z pełną determinacją i postara się o niespodziankę.

Młodzik Starszy D1: 28 października, 14.00 | KS Koziołek Poznań - GSP Sątopy

Do Poznania przyjedzie dobrze znany z poprzedniego sezonu przeciwnik. Nasi zawodnicy ciągle liczą na awans do pierwszej trójki tabeli, więc strata punktów z niżej notowanym rywalem nie powinna nam się przydarzyć.

Orlik Starszy E1: 29 października, 10.30 | KS Koziołek Poznań - AP Reissa Poznań

Po zwycięstwie w Kostrzynie Koziołek podejmie w najbliższą niedzielę wicelidera rozgrywek. Liczymy, że tym razem nasz zespół zagra nie tylko skutecznie pod bramką rywali, ale dołoży do tego także koncentrację podczas bronienia własnej bramki.

Orlik Młodszy E2: 28 października, 11.30 | KS Koziołek Poznań - KS Canarinhos Skórzewo

Po niespodziewanym remisie przed tygodniem, podopieczni trenera Marcina na zakończenie rozgrywek podejmą Canarinhos Skórzewo. Czy uda się zakończyć bardzo dobrą rundę zdobyciem trzech punktów?


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen