W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W miniony weekend drużyna Żaka Starszego rozegrała ostatni turniej w rozgrywkach WZPN. Gospodarzem turnieju był zespół Kotwicy Kórnik.

Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z gospodarzami. Zespół już od samego początku był bardzo dobrze nastawiony i skoncentrowany, co zaowocowało zdecydowanym zwycięstwem Koziołka 4:0.

Kolejne spotkanie rozegraliśmy z zespołem Talentu Poznań. Mając w pamięci poprzednie nieznaczne porażki (2:4 i 2:3) Koziołek przystąpił do spotkania bardzo ambitnie. Drużyna w pełni kontrolowała przebieg spotkania, co chwilę stwarzając sobie okazje do strzelenia bramki. Mecz zakończył się naszą wygraną 5:1.

Ostatni mecz rozegraliśmy z Wartą Śrem. Do czasu tego spotkania Warta, jak i Koziołek wygrały po 2 spotkania. Zwycięzca mógł być tylko jeden i tego dnia okazał się nim zespół ze Śremu. Pierwsza połowa była bardzo zacięta i zakończyła się wynikiem 1:2. W końcówce drugiej odsłony Warciarze zdobyli trzecią bramkę i ostatecznie wygrali 3:1.

Nasza drużyna poczyniła wielkie postępy w porównaniu do pierwszego turnieju. Dzięki jasno określonym celom i zaangażowaniu dzieci można z niecierpliwością wyczekiwać kolejnych rozgrywek.Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen