W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Czas na kolejną serię gier w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B1: 22 października, 14.00 | KS Koziołek Poznań - GKS Lechita Kłecko

Nasi Juniorzy Młodsi B1 po przegranym spotkaniu w Swarzędzu staną przed szansą zdobycia kolejnych ligowych punktów podejmując Lechitę Kłecko. Liczymy na trzy punkty.

Junior Młodszy B2: 21 października, 11.00 | UKS Śrem - KS Koziołek Poznań

Podopieczni trenera Adama w sobotę rano wybiorą się do Śremu. Oba zespoły mają taką samą liczbę punktów, a zatem zapowiada się bardzo zacięty pojedynek.

Trampkarz Starszy C1: 21 października, 14.30 | SKS Unia Swarzędz - KS Koziołek Poznań

Po zwycięstwie odniesionym w poprzedniej kolejce, tym razem zespół trenera Michała czeka mecz w Swarzędzu. Obie ekipy walczą o podium, więc emocji z pewnością nie zabraknie.

Młodzik Starszy D1: 21 października, 15.30 | AP Reissa Konin - KS Koziołek Poznań

Podopiecznych trenera Łukasza czeka wyjazd na mecz z liderem tabeli. Mamy jednak nadzieję, że ostatnie zwycięstwa dodadzą naszym zawodnikom pewności siebie i powalczą o dobry rezultat.

Młodzik Młodszy D2: 22 października, 10.30 | KS Koziołek Poznań - UKS Orlik Poznań

Drużyna Młodzików Młodszych ma przed sobą derbowy pojedynek z Orlikiem Poznań. Ostatnie tygodnie to jednak dobra gra i sporo zwycięstw naszych zawodników. Liczymy, że podobnie będzie w niedzielny poranek.

Orlik Starszy E1: 21 października, 9.00 | KS Lechia Kostrzyn - KS Koziołek Poznań

W Kostrzynie spotkają się dwie ekipy sąsiadujące w ligowej tabeli. Będzie to zatem zacięte spotkanie i walka o niezwykle ważne punkty. Liczymy jednak, że będziemy mogli się cieszyć z kompletu punktów.

Orlik Młodszy E2: 21 października, 11.30 | KS Koziołek Poznań - KS Korona Zakrzewo

O piąty komplet punktów powalczą w najbliższą sobotę zawodnicy trenera Marcina. Mamy nadzieję zobaczyć zarówno kolejną wygraną, jak i sporo niezapomnianych akcji.

Żak Młodszy F2: 21 października, 11.00 | Turniej WZPN

Ostatni tej jesieni turniej rozegra drużyna Żaków Starszych. Tym razem zespół trenera Michała wybierze się do Kórnika.

Powodzenia!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen