W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Czas na kolejną serię gier w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B1: 14 października, 12.30 | SKS Unia Swarzędz - KS Koziołek Poznań

Podopieczni trenera Adama meczem w Swarzędzu rozpoczynają rundę rewanżową. Na inaugurację rozgrywek spotkanie z Unią było niezwykle emocjonujące, jednak zakończyło się naszą porażką 2:3. Tym razem liczymy, że szczęście będzie po naszej stronie.

Junior Młodszy B2: 15 października, 10.00 | KS Koziołek Poznań - KS Warta Poznań

Drużyna Juniorów Młodszych B2 ma przed sobą wymagające zadanie, bowiem w niedzielę zmierzy się z liderem tabeli, Wartą Poznań. Mamy jednak nadzieję na ciekawe i wyrównane widowisko.

Trampkarz Starszy C1: 14 października, 14.00 | KS Koziołek Poznań - MKS Błękitni Wronki

Nasi Trampkarze Starsi do tej pory zgromadzili na swoim koncie 10 punktów i mają pewne miejsce w środku tabeli. Po cichu liczymy, że w sobotę z wyżej notowanym rywalem zaczniemy jednak marsz w górę tabeli.

Trampkarz Młodszy C2: 15 października, 12.00 | KS Koziołek Poznań - MGKS Huragan Pobiedziska

Po kilku słabszych meczach Tramkarze Młodsi będą chcieli się przełamać i w meczu z dobrze znaną z poprzedniego sezonu drużyną pokazać się z lepszej strony. Liczymy na dobre spotkanie i przede wszystkim zdobycz punktową.

Młodzik Starszy D1: 14 października, 14.00 | KS Canarinhos Skórzewo - KS Koziołek Poznań

Dobre spotkania i cztery punkty w ostatnich dwóch meczach pozwoliły naszym Młodzikom Starszym na awans na 4. miejsce w tabeli. Mamy nadzieję na kolejny dobry występ i zaatakowanie pozycji na podium.

Młodzik Młodszy D2: 15 października, 15.00 | MKS Mieszko Gniezno - KS Koziołek Poznań

Trzy zwycięstwa w ostatnich trzech spotkaniach z pewnością rozbudziły oczekiwania Młodzików Młodszych. Tym razem zadanie będzie dość trudne, bowiem wybierzemy się na mecz z liderem tabeli. Czy uda się podtrzymać świetną passę?

Orlik Starszy E1: 14 października, 11.00 | KS Canarinhos Skórzewo - KS Koziołek Poznań

Kolejny pierwszoligowy mecz czeka Orlików Starszych. W ostatnim spotkaniu w Suchym Lesie nasz zespół pokazał się z bardzo dobrej strony, jednak zabrakło nam odrobiny szczęścia. Liczymy, że tym razem będzie ono nam sprzyjać.

Orlik Młodszy E2: 14 października, 13.00 | GKS Dopiewo - KS Koziołek Poznań

Podopieczni trenera Marcina rozpoczną rundę rewanżową spotkaniem w Dopiewie. W pierwszej rundzie nasz zespół zdobył komplet punktów. Mamy nadzieję, że najbliższy pojedynek dostarczy zarówno emocji, jak i przyniesie kolejne punkty.

Żak Młodszy F2: 14 października, 10.00 | Turniej WZPN

Ostatni tej jesieni turniej rozegra drużyna Żaków Młodszych. W Czerwonaku zmierzymy się z Błękitnymi Owińska, Wartą Śrem i Lipnem Stęszew.

Powodzenia!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen