W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Kolejne turnieje mają za sobą nasze zespoły Żaków Starszych i Młodszych.Żaki Starsze - Rocznik 2009 - galeria zdjęć

Drużyna Żaków Starszych rozegrała kolejny turniej w rozgrywkach WZPN. Gospodarzem turnieju był zespół UKS Talent Poznań. Tym razem do rozgrywek przystąpiły wszystkie zespoły - Kotwica Kórnik, Warta Śrem, Talent Poznań oraz Koziołek Poznań.

Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z Kotwicą Kórnik. Odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach. Po bardzo dobrej i ambitnej grze zwyciężyliśmy 3:1.

Kolejne spotkanie rozegraliśmy z gospodarzami. Zespół podbudowany zwycięstwem w poprzednim meczu, rozpoczął z dużym animuszem. Szybko strzelone dwa gole i kolejne stuprocentowe szanse niestety nie wystarczyły do zwycięstwa - ostateczny wynik to 2:4.

Ostatni mecz rozegraliśmy z liderem grupy, zespołem Warta Śrem. Pamiętając poprzednią porażkę 1:10 nasz zespół był bardzo zmotywowany. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 2:1 dla Warty Śrem. W drugiej połowie mimo wielu sytuacji bramkowych nie udało się nam strzelić więcej goli, co wykorzystała Warta i wygrała to spotkanie 5:1.

Bardzo cieszy postawa zawodników i ich ambitne podejście do turnieju.Żaki Młodsze - Rocznik 2010

W minioną sobotę drużyna Żaków Młodszych rozegrała już swój trzeci turniej w lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Tym razem wracamy ze Śremu z jednym zwycięstwem nad Lipnem Stęszew (3:1) oraz dwoma remisami (1:1) z Wartą Śrem i Błękitnymi Owińska.

Widać, że wszystkie zespoły zdążyły się już dobrze poznać, ponieważ poziom był bardzo wyrównany. Tylko w pierwszym meczu udało nam się zdobyć wyraźną przewagę, która została udokumentowana zdobyciem 3 bramek.

Natomiast w pozostałych dwóch meczach, były okresy dominacji każdej z drużyn i gdyby zawodnicy byli bardziej skuteczni to wynik na pewno byłby inny. Oba spotkania zakończyły sprawiedliwymi remisami, a okazja do rewanżu już 14 października w Koziegłowach.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen