W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Przed nami piąta seria spotkań w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B1: 1 października, 14.00 | TLKS Zjednoczeni Trzemeszno - KS Koziołek Poznań

Przed tygodniem nasza najstarsza drużyna zagrała dobre spotkanie z Polonią Środa Wielkopolska. Tym rem, na boisku lidera, do dobrej gry trzeba dołożyć dużo lepszą skuteczność pod bramką rywali.

Junior Młodszy B2: 30 września, 12.00 | KS Koziołek Poznań - UKS Grom Plewiska

Nasi Juniorzy Młodsi B2 grają w obecnym sezonie ze zmiennym szczęściem. Czas zatem na ustabilizowanie formy, kolejny komplet punktów i awans na wyższe miejsce w ligowej tabeli.

Trampkarz Starszy C1: 30 września, 10.00 | Luboński 1943 - KS Koziołek Poznań

Po zwycięskich derbach z Przemysławem, w piątej kolejce podopieczni trenera Michała wybiorą się do Lubonia. Nasz zespół do tego meczu przystąpi w roli faworyta, bowiem gospodarze nie zdobyli jeszcze żadnego punktu.

Trampkarz Młodszy C2: 1 października, 12.00 | KKS Lech Poznań - KS Koziołek Poznań

Po słabszym występie przed tygodniem, tym razem nasz zespół rocznika 2004 wybierze się na mecz z Lechem i postara się jako pierwszy w tym sezonie wywalczyć komplet punktów na Bułgarskiej.

Młodzik Starszy D1: 1 października, 11.00 | MKS Nielba Wągrowiec - KS Koziołek Poznań

W Wągrowcu spotkają się sąsiedzi w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Łukasza muszą przygotować się na zacięte starcie, ale z pewnością nie są na straconej pozycji.

Młodzik Młodszy D2: 1 października, 11.30 | LZS Piast Kobylnica - KS Koziołek Poznań

W trzeciej kolejce drużyna rocznika 2006 zdobyła pierwszy w obecnym sezonie komplet punktów. Liczymy, że zawodnicy zagrają z równie dużym poświęceniem i będą ponownie mieli okazję do świętowania.

Orlik Starszy E1: 30 września, 14.30 | TMS Suchary Suchy Las - KS Koziołek Poznań

Wymagających rywali ma na początku tego sezonu drużyna rocznika 2007. Liczymy, że w Suchym Lesie nasi gracze będą mieli jednak więcej szczęścia i będą mieli okazję do świętowania.

Żak Starszy F2: 30 września, 10.00 | Turniej WZPN

Trzeci turniej tej jesieni mają do rozegrania zawodnicy trenera Macieja. Po raz kolejny zmierzą się z Wartą Śrem, Lipnem Stęszew i Błękitnymi Owińska.

Powodzenia!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen