W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Od trzech lat w naszym Klubie działa drużyna złożona z rodziców dzieci trenujących w Koziołku. W tym czasie reprezentowaliśmy nasz Klub w kilku turniejach, a regularne treningi zaowocowały sporymi sukcesami!

Na szczególną uwagę zasługuje nasz udział w silnie obsadzonych turniejach: "Tatuś Cup", organizowanym przez MKS Przemysław Poznań oraz halowych rozgrywkach pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pobiedziska na rzecz XXV finału WOŚP.

W turnieju "Tatuś Cup" rywalizowaliśmy z UKS Orlik, Luboński KS, Unia Swarzędz, FC Galacticos, Warta Poznań, Concord Murowana Goślina oraz MKS Przemysław Poznań. Szczególnie zacięty mecz zagraliśmy z Wartą Poznań, wygrywając 1:0. Niestety, trzeci rok z rzędu zajęliśmy w tym turnieju drugie miejsce, przegrywając tylko jeden mecz. Okazja do rewanżu już w przyszłym roku.

W turnieju dla WOŚP zmierzyliśmy się z Gminą Czerwonak, OSP Pobiedziska, Policją Pobiedziska, Koziegłowy AS, UMIG Pobiedziska, ZS Pobiedziska oraz OSP Biskupice. Nie przegraliśmy żadnego meczu, ani w fazie grupowej, ani w fazie pucharowej! Mecz finałowy zakończył się remisem i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w których o jedną bramkę lepsi okazali się nasi rywale - Koziegłowy AS. Gratulujemy wygranej i z niecierpliwością czekamy na rewanż.

Wszystkich chętnych do gry zapraszamy na nasze piątkowe treningi (mecze) o godzinie 20.30 na boisku MOS przy ul. Gdańskiej. Z osób regularnie uczestniczących w naszych zajęciach wybierzemy Reprezentację Rodziców KS Koziołek Poznań na kolejny turniej. Zapraszamy!Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen