W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Czas na czwartą serię gier w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B1: 23 września, 10.00 | KS Koziołek Poznań - KS Polonia Środa Wielkopolska

Podopieczni trenera Adama wybiegną na ligowe boisko po raz piąty w obecnym sezonie. W ostatnim meczu nasi zawodnicy, mimo ogromnego zaangażowania i walki, nie zdobyli punktów. Liczymy, że tym razem będzie inaczej i będziemy mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Junior Młodszy B2: 23 września, 16.00 | MGKS Huragan Pobiedziska - KS Koziołek Poznań

Drużyna Juniorów Młodszych B2 do Pobiedzisk wybierze się po świetnym występie w ostatniej kolejce i pokonaniu BKS Kłos Budzyń 4:1. Mamy nadzieję, że w spotkaniu z Huraganem dobra passa zostanie podtrzymana.

Trampkarz Starszy C1: 24 września, 14.00 | KS Koziołek Poznań - MKS Przemysław Poznań

Jednym z najciekawszych pojedynków w tym tygodniu będzie z pewnością mecz derbowy z Przemysławem Poznań. Oba zespoły sąsiadują w ligowej tabeli, zatem można się spodziewać zaciętego i emocjonującego spotkania.

Trampkarz Młodszy C2: 24 września, 12.00 | KS Koziołek Poznań - MKS Mieszko Gniezno

Trampkarze Młodsi jak na razie nieźle radzą sobie w swojej kategorii. Po ostatnim bardzo zaciętym boju i trzech punktach wywalczonych w Wągrowcu, tym razem zmierzą się z solidną ekipą Mieszka Gniezno. Czy uda się zdobyć punkty w drugim meczu z rzędu?

Młodzik Starszy D1: 24 września, 10.30 | KS Koziołek Poznań - SF Luboń

W poprzednim sezonie obie ekipy spotkały się ze sobą dwukrotnie - w obu spotkaniach wygrywali zawodnicy Koziołka. Mamy nadzieję, że teraz będzie podobnie, choć przeciwnicy z pewnością zrobią wszystko, by tym razem nie wyjeżdżać z Poznania na tarczy.

Młodzik Młodszy D2: 24 września, 9.00 | KS Koziołek Poznań - MKS Sparta Oborniki

Obie drużyny w poprzednim sezonie stoczyły ze sobą bardzo emocjonującą walkę o wygranie rozgrywek w III lidze. Ostatecznie, dzięki niesamowitej wygranej w Obornikach to nasz zespół okazał się lepszy. Jak będzie tym razem?

Orlik Starszy E1: 24 września, 10.30 | KS Koziołek Poznań - UKS Śrem

Kolejne trudne zadanie czeka podopiecznych trenera Piotra, którzy podejmą UKS Śrem. Nasz zespół w poprzednich meczach pokazał duży potencjał w ataku i zdobył sporo bramek. Liczymy, że do świetnej skuteczności w niedzielę dołożymy też solidną grę w defensywie.

Orlik Młodszy E2: 23 września, 12.30 | KS Canarinhos Skórzewo - KS Koziołek Poznań

Zawodnicy rocznika 2008 mają za sobą znakomity start. W dwóch meczach zdobyli komplet punktów i pewnie prowadzą w ligowej tabeli. Tym razem na ich drodze stanie drużyna ze Skórzewa. Trzymamy kciuki za podtrzymanie dobrej formy.

Żak Starszy F1: 23 września, 9.30 | Turniej WZPN

Po raz drugi tej jesieni na turniej WZPN wybierze się zespół trenera Michała. Po raz kolejny nasi zawodnicy zagrają z Kotwicą Kórnik, Talentem Poznań i Wartą Śrem. Liczymy, że po zebranych ostatnio doświadczeniach, tym razem do dobrej zabawy dołożymy też spektakularne gole!

Powodzenia!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen