W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Czas na trzecią kolejkę spotkań w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B2: 16 września, 18.00 | KS Koziołek Poznań - BKS Kłos Budzyń

W drugim jesiennym meczu Juniorzy Młodsi będą podejmować drużynę z Budzynia. Rozegrane w poprzednim sezonie mecze pokazały, że jest to naprawdę wymagający rywal. Liczymy jednak, że tym razem nasz zespół sprosta wyzwaniu i 3 punkty zostaną w Poznaniu.

Trampkarz Starszy C1: 16 września, 14.00 | MKS Sparta Oborniki - KS Koziołek Poznań

W trzeciej kolejce w Obornikach spotkają się dwa niepokonane do tej pory zespoły. Jak na razie podopieczni trenera Michała zdecydowanie wygrywali swoje mecze, jednak nasi przeciwnicy z pewnością także marzą o komplecie punktów, tym bardziej na swoim obiekcie.

Trampkarz Młodszy C2: 16 września, 17.30 | MKS Nielba Wągrowiec - KS Koziołek Poznań

Drużyna Trampkarzy Młodszych zanotowała w tym sezonie zwycięstow i porażkę. Taki sam bilans mają na swoim koncie nasi najbliżsi przeciwnicy, można się więc spodziewać zaciętej rywalizacji.

Młodzik Starszy D1: 17 września, 11.00 | MKS Sparta Oborniki - KS Koziołek Poznań

Po bardzo dobrym meczu i trzech punktach w poprzedniej kolejce drużyna rocznika 2005 w dobrych nastrojach wybierze się do Obornik. Mamy nadzieję, że tym spotkaniu zagra równie skutecznie i powiększy swój dorobek punktowy.

Młodzik Młodszy D2: 16 września, 11.30 | SKS 13 Poznań - KS Koziołek Poznań

Kolejny wymagający rywal czeka na drużynę rocznika 2006. Jednak pierwszy punkt wywalczony w poprzedniej kolejce po bardzo emocjonującym meczu powinien dodać naszej ekipie wiary we własne umiejętności.

Orlik Starszy E1: 17 września, 12.30 | SKS Unia Swarzędz - KS Koziołek Poznań

Po środowym zwycięstwie i sporym awansie w ligowej tabeli zespół trenera Piotra wybierze się na trudny teren do Swarzędza. W poprzednim sezonie, jeszcze w II lidze, zawodnicy Koziołka zanotowali z Unią porażkę i zwycięstwo. Jak będzie na poziomie I ligi?

Orlik Młodszy E2: 16 września, 13.00 | KS Korona Zakrzewo - KS Koziołek Poznań

Drugi ligowy mecz czeka w sobotę podopiecznych trenera Marcina. Przekonujące zwycięstwo odniesione przed tygodniem nad GKS Dopiewo z pewnością doda pewności siebie naszym zawodnikom. Liczymy, że z Zakrzewa uda się wywieźć komplet punktów.

Żak Młodszy F2: 16 września, 13.00 | Turniej WZPN

Zespół trenera Macieja ligowy debiut ma już za sobą. Czas zatem wykorzystać doświadczenie zebrane w poprzednim tygodniu i tym razem w Stęszewie powalczyć o pełną pulę. Tak jak poprzednio, nasi najmłodsi zawodnicy zmierzą się z Wartą Śrem, Błękitnymi Owińska i Lipnem Stęszew. Powodzenia!Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen