W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W miniony weekend odbyły się pierwsze turnieje żaków organizowane przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.Turniej Rocznika 2009

W miniony weekend drużyna Żaków Starszych zadebiutowała w rozgrywkach WZPN. Pierwszy turniej organizował zespół Warty Śrem. Do rozgrywek przystąpiły 3 drużyny - Warta Śrem, Talent Poznań oraz Koziołek Poznań. Niestety, z przyczyn organizacyjnych nie stawiła się Kotwica Kórnik.

Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z zespołem Talent Poznań. Zespół zagrał bardzo ambitnie, mimo iż przeciwnik był lepiej zoorganizowany. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:4.

Kolejne spotkanie rozegraliśmy z gospodarzem, Wartą Śrem, zdecydowanym faworytem spotkania. Mimo to nasza drużyna była bardzo zmotywowana od początku meczu i walczył jak równy z równym. Po wywalczonym karnym i chwilowym prowadzeniu 1:0 pojawiły się problemy w rozegraniu piłki od bramki. Efektem był wynik 10:1 dla Warty Śrem.

Cieszy wysoka frekwencja i zaangażowanie zawodników. Turniej pokazał nasze słabości, które będziemy się starali poprawić przed kolejnymi rozgrywkami.Turniej Rocznika 2010

W niedzielę odbył się pierwszy ligowy turniej Żaków Młodszych. Zawodnicy Koziołka spisali się bardzo dobrze wygrywając dwa mecze - z Wartą Śrem (2:1) oraz Lipnem Stęszew (6:1) oraz przegrywając z Błękitnymi Owińska (2:4).

To na pewno dobre wyniki, biorąc pod uwagę fakt, że nasi zawodnicy nie grali wcześniej na tak dużym boisku. Liczymy, że w kolejnym turnieju, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godz. 13.00 w Stęszewie, powinno być jeszcze lepiej. Powodzenia!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen