W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Wraz z końcem minionego sezonu zakończyliśmy krótką i niestety nieudaną współpracę z firmą Zina. W związku z tym, byliśmy zmuszeni znaleźć nowego dostawcę sprzętu sportowego. Po wielu rozmowach uznaliśmy, że najlepszą ofertę przedstawiła niemiecka firma Erima.

Podejmując decyzję mieliśmy na uwadze przede wszystkim jakość sprzętu, ceny oraz dostępność. Najważniejszą zmianą i korzyścią dla klubu będzie jednak przejęcie realizacji zamówień bezpośrednio przez przedstawiciela, który pełnić będzie, raz w tygodniu, dyżury w klubowej świetlicy.

Wczoraj odświeżona została zakładka ze sprzętem klubowym, cenami oraz sposobem realizacji zamówienia. W każdy poniedziałek, między godziną 17.00 a 18.00 w klubowej świetlicy dyżur pełnić będzie przedstawiciel firmy Erima. W tym czasie będzie można dokonać przymiarki, zamówienia oraz płatności za sprzęt. W klubowym biurze nadal dostępne są getry, koszulki treningowe oraz spodenki.

Liczymy, że współpraca z niemiecką firmą Erima podniesie klubowe standardy dotyczące sprzętu sportowego. O szczegółach zamówień będziemy informować podczas najbliższych zebrań z rodzicami. Chcemy by zakup sprzętu odbył się w sposób kontrolowany, tak by nasze zespoły ubrane byłby jednakowo.Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen