W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W najbliższych dniach na ligowe boiska wybiegnie aż 10 zespołów KS Koziołek Poznań!Junior Młodszy B1: 9 września, 10.00 | KS Koziołek Poznań - MKS Mieszko Gniezno

Po zdobyciu kompletu punktów na trudnym terenie w Kłecku, nasi Juniorzy Młodsi B1 tym razem będą podejmować drużynę MKS Mieszko Gniezno. Oba zespoły sąsiadują w tabeli w dorobkiem 3 punktów, zatem zapowiada się zacięta rywalizacja.

Junior Młodszy B2: 10 września, 12.00 | AP Błękitni Owińska - KS Koziołek Poznań

Pierwszy jesienny mecz czeka zawodników rocznika 2002, którzy wybiorą się do Owińsk na spotkanie z Błękitnymi. W ostatnich sezonach drużyny spotykały się już kilkakrotnie i za każdym razem była to zacięta rywalizacja. Tym razem powinno być podobnie.

Trampkarz Starszy C1: 10 września, 12.00 | KS Koziołek Poznań - TMS Suchary Suchy Las

Po świetnej inauguracji rozgrywek I ligi Trampkarzy Starszych podopieczni trenera Michała będą chcieli powalczyć o kolejny komplet punktów. Do Poznania zawita drużyna z Suchego Lasu, która w pierwszej kolejce także wywalczyła 3 punkty. Emocje gwarantowane.

Trampkarz Młodszy C2: 9 września, 14.00 | KS Koziołek Poznań - KS Polonia Środa Wielkopolska

Drugi mecz na własnym obiekcie rozegra zespół rocznika 2004. Dobry występ przed tygodniem i zwycięstwo nad SPN Szamotuły powinny dodać pewności siebie naszym zawodnikom. Jednak Polonia, po remisie z Lechem Poznań na inaugurację, także marzy o komplecie punktów.

Młodzik Starszy D1: 10 września, 9.00 | KS Koziołek Poznań - TMS Suchary Suchy Las

Zespół rocznika 2005 po porażce w Swarzędzu będzie miał w niedzielę szansę na pierwsze ligowe punkty w tym sezonie. Liczymy, że chłopcy udowodnią, że strata punktów była tylko wypadkiem przy pracy i tym razem powalczą o pełną pulę.

Młodzik Młodszy D2: 10 września, 10.30 | KS Koziołek Poznań - GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne

Drugi ligowy mecz w formacie dziewięcioosobowym zagra nasza drużyna Młodzików Młodszych. Mamy nadzieję, że nasi zawodnicy tym razem zagrają skuteczniej zarówno w obronie, jak i pod bramką rywali.

Orlik Starszy E1: 13 września, 17.45 | KS Koziołek Poznań - KS Warta Międzychód

Zespół trenera Piotra tym swój mecz rozegra wyjątkowo w środku tygodnia, gdy do Poznania zawita drużyna z Międzychodu. Będzie to dobra okazja do zdobycia pierwszych punktów. Mamy nadzieję, że naszym zawodnikom nie zabraknie dobrej skuteczności.

Orlik Młodszy E2: 9 września, 11.30 | KS Koziołek Poznań - GKS Dopiewo

W sobotę swój ligowy debiut w tym sezonie zaliczą podopieczni trenera Marcina. Będzie to dla nich pierwszy oficjalny mecz w formacie siedmioosobowym. Koziołek podejmie drużynę z Dopiewa, która po zwycięstwie w pierwszej kolejce jest liderem tabeli. Będzie ciekawie.

Żak Starszy F1: 9 września, 10.00 | Turniej WZPN

W Śremie swój ligowy debiut zaliczą podopieczni trenera Michała z rocznika 2009. Nasza drużyna w turnieju organizowanym przez Wartę Śrem zmierzy się poza gospodarzami także z Kotwicą Kórnik i Talentem Poznań.

Żak Młodszy F2: 9 września, 9.00 | Turniej WZPN

Nasz najmłodszy zespół, który w tym sezonie będzie rywalizował w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej zagra pierwszy turniej w sobotni poranek na orliku na osiedlu Piastowskim. Zawodnicy trenera Macieja zmierzą się z Wartą Śrem, Błękitnymi Owińska i Lipnem Stęszew. Powodzenia!Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen