W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W pierwszy wrześniowy weekend większość naszych zespołów zagra swoje pierwsze ligowe spotkania.

Junior Młodszy B1: 2 września, 14.00 | GKS Lechita Kłecko - KS Koziołek Poznań

Podopieczni trenera Adama ligowe zmagania zainaugurowali już w środę, kiedy gościli zespół Unii Swarzędz. Nasi zawodnicy zostawili wtedy na boisku sporo zdrowia, jednak ulegli gościom 2:3 tracąc decydującego gola w ostatniej akcji meczu. Liczymy, że w Kłecku szczęście i umiejętności będą po naszej stronie.

Trampkarz Starszy C1: 2 września, 16.00 | UKS Chrobry Poznań - KS Koziołek Poznań

Nasza drużyna rocznika 2003, która kolejny sezon spędzi w I lidze okręgowej, w tym sezonie będzie chciała udowodnić, że stać ją na walkę o czołowe lokaty. Mamy zatem nadzieję, że w starciu z lokalnym rywalem okażą się skuteczniejsi i zdobędą 3 punkty.

Trampkarz Młodszy C2: 3 września, 16.00 | KS Koziołek Poznań - SPN Szamotuły

Po wygraniu w poprzednim sezonie rozgrywek II ligi, od września drużyna rocznika 2004 jako beniaminek powalczy wśród najlepszych drużyn okręgu poznańskiego. Pierwszy mecz da odpowiedź, jak różnią się poziomem obie ligi. Liczymy jednak na dobry występ, pierwsze gole i punkty.

Młodzik Starszy D1: 2 września, 12.00 | SKS Unia Swarzędz - KS Koziołek Poznań

Podopieczni trenera Łukasza w ostatnich sezonach mierzyli się już kilkukrotnie z zespołem ze Swarzędza. Zawsze były to mecze bardzo zacięte i obfitujące w gole. Trzymamy kciuki, żeby tym razem szczęście było po naszej stronie.

Młodzik Młodszy D2: 2 września, 10.00 | UKS Lider Swarzędz - KS Koziołek Poznań

Po udanym poprzednim sezonie spędzonym w III lidze okręgowej i zasłużonym awansie, od września zespół rocznika 2006 będzie walczył na wyższym poziomie ligowym. Pierwszy mecz już w sobotę na boisku w Zalasewie. Liczymy, że po solidnie przepracowanym obozie nasi zawodnicy wejdą w sezon w dobrym nastroju.

Orlik Starszy E1: 2 września, 12.00 | KS Warta Poznań - KS Koziołek Poznań

Bardzo udany poprzedni sezon dał ekipie rocznika 2007 awans do najwyższej klasy rozgrywkowej okręgu poznańskiego. Już w pierwszym spotkaniu drużyna trenera Piotra zmierzy się w derbowym pojedynku z Wartą Poznań. Będzie to spore wyzwanie, ale z pewnością nie stoimy na straconej pozycji. Powodzenia!Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen