W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Za nami pierwszy wiosenny mecz w Lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej - tydzień wcześniej niż pozostałe drużyny rozgrywki zainaugurowali zawodnicy rocznika 2007.KS Koziołek Poznań 2007 - SKS Unia Swarzędz

W sobotę, 25 marca, zespół KS Koziołek Poznań rocznika 2007 rozegrał swoje pierwsze rewanżowe spotkanie w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Zmierzyliśmy się z liderem naszej grupy, Unią Swarzędz. Po bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniu 3 punkty pozostały w Poznaniu.

Pierwsza połowa mimo wielu dogodnych sytuacji dla obu drużyn zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Po przerwie obie drużyny wyszły bardzo zmotywowane. Jako pierwsi do bramki przeciwnika trafili zawodnicy Koziołka, gdy po podaniu Stanisława Kaptura do bramki trafił Kacper Sroczyński. Przyjezdni minutę po wznowieniu gry doprowadzili do wyrównania. Drugą bramkę dla naszego zespołu zdobył Lech Jankowski. Ten sam zawodnik miał także duży wkład w zdobycie trzeciej bramki. Po jego podaniu drugiego swojego gola w tym meczu zdobył Kacper Sroczyński. Trzy minuty przed końcem spotkania, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, czwartego gola zdobył natomiast Grzegorz Wojciechowski. Kiedy do końca meczu pozostała niespełna minuta, pojawiło się rozluźnienie w obronie naszego zespołu i zawodnicy Unii zdobyli drugą bramkę.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 4:2. Gratulujemy! Kolejne spotkanie w rozgrywkach WZPN Koziołek zagra kwietnia w Grodzisku Wielkopolskim.

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen