W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę o godzinie 12.00, na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego, odbędzie się klubowe święto. Wszystkich naszych zawodników zapraszamy na Wielkie Otwarcie Rundy Wiosennej!

Jak już wcześniej informowaliśmy, tego dnia planujemy wiele atrakcji. Wykonamy zdjęcia indywidualne wszystkich zawodników oraz grupowe naszych drużyn. Przygotujemy także jedną fotografię ze wszystkimi, młodszymi i starszymi piłkarzami oraz trenerami KS Koziołek Poznań. Przy tej okazji nagrany zostanie także film, który ma być wizytówką klubu, a zespół rocznika 2009 zaprezentuje się w nowych kompletach meczowych. Na rodziców czekać będzie poczęstunek, a uroczystość uświetni pokaz freestyle football w wykonaniu Rafała Wiśniewskiego i Stanisława Kościelnego. Na to spotkanie planujemy także przygotowanie nowych szalików klubowych. Atrakcji sporo, a to z pewnością nie wszystko.

Dwa lata temu zorganizowaliśmy Wielkie Otwarcie Rundy Wiosennej i impreza ta okazała się dużym sukcesem. Teraz chcemy ten pomysł powtórzyć. Mamy nadzieję, że będą z nami tego dnia wszyscy trenerzy, kibice, zawodnicy oraz ich rodzice. Będzie się działo!

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen