W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W miniony weekend odbyło się kilka ciekawych meczów sparingowych.

Zespół Juniorów Młodszych po zeszłotygodniowym remisie z Unią Swarzędz w sobotę wybrał się do Śremu. Nasz zespół zagrał jednak słabiej i przegrał z miejscowym UKS-em. Kolejne spotkania kontrolne już w środę i sobotę, kiedy zagramy z AP Reissa i Koroną Zakrzewo.

Drużyna rocznika 2006 zmierzyła się natomiast z PSS Junior Koziegłowy. Po dobrej grze, nasz zespół odniósł zwycięstwo 5:3. Bramki zdobyli Piotr Andrzejewski (3), Nina Szymanowicz oraz Hubert Szymanowicz.

Podopieczni trenera Marcina z rocznika 2008 wybrali się na pojedynek z Błękitnymi Owińska. Mecz był zacięty i emocjonujący, a publiczność mogła obejrzeć kilka naprawdę ładnych goli dla obu drużyn.

Sparing na dużej sali i duże bramki mieli okazję zagrać podopieczni trenera Huberta z rocznika 2011, którzy zmierzyli się z Poznaniakiem. Była to dla naszej drużyny pierwsza okazja do rywalizacji według takich zasad i zakończyła się porażką. Liczymy jednak, że doświadczenia z tych zmagań zaprocentują już podczas kolejnych meczów i turniejów.

Kolejne emocje czekają nas już w najbliższych dniach, kiedy odbędzie się sporo meczów towarzyskich i turniejów. Powodzenia!Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen