W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Od początku istnienia klubu, naszą działalność i bezpieczeństwo zawodników KS Koziołek Poznań opieraliśmy na ubezpieczeniu szkolnym - wg przepisów powinno ono dotyczyć nie tylko zajęć szkolnych, ale także czasu pozalekcyjnego dziecka. Coraz częściej dane nam było się jednak przekonać, że przepis ten jest martwy, a ubezpieczenie nie działa w takim zakresie.

W związku z powyższym, miło nam poinformować, że 1 stycznia, wszyscy zawodnicy Klubu Sportowego Koziołek Poznań zostali ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków - oby było ich jak najmniej. W wyniku współpracy nawiązanej z PZU, w życie weszła polisa, która obejmuje wszystkich trenujących zawodników naszego klubu.

Co ważne, ubezpieczenie nie wiąże się z dodatkową opłatą dla rodziców naszych zawodników. Koszt polisy zostanie pokryty z bieżących środków stowarzyszenia. Ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są w siedzibie naszego klubu.

Mamy nadzieję, że okazji do korzystania z klubowej polisy będzie niewiele. Liczymy jednak, że ta decyzja pozwoli naszym zawodnikom oraz ich rodzicom poczuć się bezpieczniej na zajęciach Klubu Sportowego Koziołek Poznań. Chcemy działać profesjonalniej, z myślą o naszych wychowankach. Mamy nadzieję, że ten krok i niedawne nawiązanie współpracy z klubowym fizjoterapeutą, wpłyną pozytywnie na postrzeganie naszego wysiłku w tym kierunku.Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen