W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zespół rocznika 2003 przygotowania do sezonu rozpoczął w sierpniu od treningów na obiektach MOS-u. W drugim tygodniu zajęcia odbywały się na obozie przygotowawczym w Babimoście. Drużyna pracowała wówczas nad dostosowaniem organizacji gry oraz do wymagań piłki 11-osobowej. W obozie uczestniczyło 27 zawodników, którzy intensywnie pracowali nad zbudowaniem formy sportowej.

Po powrocie do Poznania, aby zweryfikować postępy i nowe rozwiązania taktyczne zespół rozegrał trzy mecze kontrolne. Wyniki oraz postawa w tych meczach były obiecujące i z optymizmem pozwalały oczekiwać na początek sezonu w I lidze trampkarzy młodszych okręgu poznańskiego.

Pierwsze trzy mecze w lidze były bardzo udane, nasz zespół odniósł w nich wysokie zwycięstwa i był liderem tabeli. Niestety w 4. kolejce zawodnicy zanotowali porażkę, a zła passa meczów przegranych trwała do ostatniego spotkania ligowego. Ostatecznie drużyna znalazła się w dolnej części tabeli wyprzedzając zespoły ze strefy spadkowej. Wielokrotnie jednak zespół prezentował dobrą organizację i umiejętności, jak chociażby w przegranych 1 bramką meczach z Liderem Swarzędz, AP Błękitni Owińska czy Polonią Środa Wielkopolska. W trakcie rozgrywek drużyna rozegrała także dwa mecze kontrolne pewnie wygrywając z juniorkami Polonii Poznań oraz rówieśnikami z Lechii Kostrzyn.

Obecnie zespół jest w okresie roztrenowania, a trener analizuje materiały i wyniki, aby wyciągnąć wnioski na przyszłą rundę. Przed nami sporo pracy, aby jak najlepiej przygotować się rundy wiosennej.Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen