W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W ostatnią sobotę w hali Akwen w Czerwonaku odbyły się pierwsze w tym sezonie halowe rozgrywki dla naszych najmłodszych zespołów.

W zmaganiach rocznika 2009, oprócz licznej widowni, na turnieju stawiło się 6 zespołów. Zagrały drużyny AP Błękitni Owińska, UKS Talent Poznań, KS Korona Zakrzewo, UKS Orlik Poznań, SF Luboń i oczywiście KS Koziołek Poznań. Mecze odbywały się w systemie 3x3. Cieszyć z pewnością może wysoka frekwencja. Wśród uczestników turnieju widać było zaangażowanie i radość z możliwości rywalizacji w gronie rówieśników. Na koniec wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale.

Tego samego dnia odbyła się także pierwsza halowa edycja Drybluj jak Messi dla roczników 2010 i młodszych. W turnieju, oprócz gospodarzy, wzięły udział zespoły UKS Talent Poznań, UKS Orlik Poznań oraz AP Błękitni Owińska. Nagrodą za duże zaangażowanie w trakcie zmagań były medale rozdane zawodnikom po zakończeniu rozgrywek. Dziękujemy wszystkim najmłodszym adeptom piłki nożnej za przybycie, natomiast rodzicom za żywiołowe dopingowanie swoich pociech.

Już wkrótce kolejne okazje do świetnej zabawy i zaprezentowania swoich piłkarskich możliwości!Marathon InternationalUrząd Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen